• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Пропав з онлайну

offline

Мене зараз часто запитують чому я пропав з онлайну. Нічого не писав з початку травня. Все просто – весна, яка дуже схожа на літо =) Але не тільки погодні умови, але й мій новий принцип роботи впливають на мій онлайн. Не так давно я вирішив більше не продавати лінки з блогів – пояснюю це тим, що часу та сил на створення сторінки під лінки витрачається багато, а винагорода виходить мінімальна і додається ризик потрапляння під фільтр ПС. Не продаю лінків – не силую себе писати пости чисто під лінк. А сказати толком зараз нема чого.

Я ставив собі купу планів та цілей, але все так швидко змінюється, що зараз я прагну дещо іншого. Наприклад цей блог – я більше не хочу нарощувати йому пузо так як не продаю лінків, а трафік краще буду нарощувати на контентних проектах, де вища ціна кліку. А тут буду описувати свої дії над іншими сайтами – що зроблено, скільки вкладено та скільки зароблено.

Наразі вирішив діяти наступним чином:

Годі вкладати значні суми у проекти, які ще на початковому рівні розвитку. Краще зайнятись оптимізацією, просуванням та наповненням сайтів, що вже приносять непоганий прибуток. Цим можна збільшити пасивний заробіток. А вкладання в нові проекти поки зачекає. Дуже рідко вони стали вистрілювати.

Зараз хочу скласти план дій, який буде включати розробку та правку ТЗ для копірайтерів. Але для цього потрібно спочатку допрацювати семантичне ядро для кількох сайтів.

Деякі тексти писати планую сам, та більшість все таки замовлю. Замовляти буду розважливо, бо витрати на контент останнім часом просто зашкалюють. Плюс потрібно не забувати про покупку посилань для підвищення деяких позицій. Планую навіть скористатись тимчасовими посилання від сапи  -дуже цікаво подивитись на ефективність, хоча я прибічник вічних лінків.

Ще одне що потрібно зробити – це побороти лінь та неорганізованість. Буває таке, що просидівши за ноутом кілька годин результативність рівна нулю. Тепер хочу за ноутбуком лише працювати, а не витрачати час на перегляд статистики. Саме для цього мені потрібен чіткий план дій. Лише план дій, ніякої мотивації – я і так достатньо вмотивований.

І так: Семантичне ядро для блогу про дієти та блогу Почємучєк, ТЗ для копірайтерів, Постинг та копірайтинг, правка коду та поліпшення юзабіліті і закупка лінків. Тільки вперед!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Было бы пр икольно если бы в конце вставил постовой Big Smile)))))))))

Grin Думав над цим. Реально думав. Але зараз продаю лінки лише по 200+ руб. А замовників з такими цінами фактично немає.

ага, менше ніж за 200 руб. посилання продавати нема сенсу. Із сайту, який автор планує розвивати – це мінімальна ціна, а з ГС нема резону купувати Smile

Головне системний підхід і буде результат Silly

ДА БЫСТРЕЙ БЫ ……..

Залишити коментар, або два до запису "Пропав з онлайну"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette