• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Продаж через контакт

Купуємо речі тут http://ves4i.com.ua/. Є знижки та розпродажі класних брендів.

Prodaj cherez VK

Величезна купа людей щодня запитують у пошуковиків чи можливий продаж товару через соціальну мережу Вконтакті. Шановні, вже багато років підприємливі молодики і не дуже продають через інтернет і через “Вконтакті” зокрема, надзвичайно велику кількість різноманітного товару. Продається все від колясок для немовлят до футболок для підлітків та чохлів на телефони.

Як продавати через соціальну мережу Вконтакті, щоб отримати додатковий заробіток в інтернеті?

  • – Через групу, паблік;
  • – Через профіль Вконтакті.

Розглянемо детальніше продаж товарів через профіль Вконтакті:

Створити новий профіль може кожен, через активну сімку.

Далі потрібно оживити аккаунт і зробити його більш менш схожим на живий. Розказати про інтереси, місце проживання і т.д. Написати кілька постів, порепостити інших. Змінити аватарку та написати статус – зробити все, щоб вас часом не забанили.

Далі проходимось по групам, що продають товари, якими б хотіли торгувати ви через інтернет, та збираєте контакти активних підписчиків. (Для цього є спеціальні програмки, але вони платні. Якщо є за, що – купуйте Viking).

Ну а потім спамите їх по чорному, пропонуєте дружбу, але в міру, щоб не зловити спам.

Перед цим додаєте собі на стіну товар, що ви продаєте і вказуєте контакти, через які можна з вами зв’язатись.

Гарантую вам перші продажі уже через кілька днів, якщо ваш товар дешевий та попсовий і конкурентно спроможний.

Все це непогано, але потрібно постійно оновлювати асортимент, якщо торгуватиме шмотками, або красиво піарити один товар. Плюс є великий шанс попасти в бан. Але хто не пробує, той не має.

Що стосується продажу через групи, то тут скажу наступне:

Дорога розкрутка та багато часу – ось що вас чекає. Але згодом ви отримаєте гарний профіт (заробіток), якщо будете правильно просувати свою спільноту.

Люди більше довіряють групам з великою кількістю учасників, тому на перших порах можна навіть оферів (люди чи боти, готові за кілька копійок лайкати, репостити та вступати в групи і пабліки) прикупити кілька тисяч.

Просунути групу, що продає товар стало трохи важче та дорожче, ніж 3-4 роки назад. Але все можливо. Конкуренція була завжди і завжди залишиться.

Проводьте конкурси, даруйте знижки, пробуйте таргетингову рекламу, рекламу в інших групах та інші види платної та безкоштовної розкрутки.

У висновку можна сказати, що продавати через ВК може кожен – варто правильно обрати товар, та спосіб його презентації широкій масі. Ну і звісно потрібно запастись терпінням та невеличким бюджетом на розкрутку пабліку чи профілю. І не забувайте про креативність та лінивість Вконтактівців.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Продаж через контакт"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette