• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Про що писати у блог?

Нещодавно виводив webmoney на карту приват банка і зрозумів, що літо і частина осені були доволі невдалими. Пора братись за голову і робити роботу!

Привіт. В принципі, я не повинен у вас цього питати, бо я ж ніби як самостійна одиниця, аля блогер і сам повинен вирішувати, що, коли та скільки писати. Але я настільки люблю перечитувати ваші коментарі, що я можу навіть пустити скупу сльозу, якщо новий допис не набирає хоча б 5-10 адекватних комментів.

Тому я відклав у бік свою пиху і деякі принципи і запитую у вас: Про що писати у блог? Точніше так – Щоб вам було цікаво почитати?

Можливо моє белькотіння про заробітки в мережі, про створення та просування блогів і сайтів вам зовсім не цікаво, а пости про моє життя викликають у вас приступи нудоти? Так ви кажіть – буду думати щоб наступного разу такого написати, аби ви посміхнулись і з радістю ретвітнули та лайкнули пост.

Можливо мені пора знову почати брати інтерв’ю у блогерів, або просто активних та більш-менш відомих і успішних діячів інтернету.

Можливо мені варто почати писати про інші блоги. Адже в чомусь в тайтлі я прописав “Блог про українські блоги”. Або змінити назву =)

Я просто на просто заплутався: З однієї сторони мені здається, що блогінг мені набрид, з іншої хочеться продовжувати цю справу, а не повністю впадати у манімейкерство. Хоча я тут, так як і більшість блогерів, лише через одну високу ціль – незалежність. Незалежність, яка отримується шляхом збагачення від пасивного заробітку в неті.

Товариші, чекаю на ваші пропозиції. Вельми вдячний.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Я може рідко коментую, але все читаю, і мені цікавий той формат що є, тому продовжуй й так надалі))

Подякував. Приємно.

а стати активним учасником bloggers.lviv.pro не хошQuestion може і ідеї народяться нові.

Дякую, Тарас. Я зі своїми сайтами не знаю де взяти вільного часу на наповнення та підтримання на плаву. А на блогерську тусівку навряд чи вистачить.

Тобто ти вважаєш, що блогери не мають гуртуватися і кожен має жити сам по собі, а потім плакатись як важкоQuestion Або щось знати і нікому це знання не передавати, бо я такий крутий блогер чи блогерка?

Блогер повинні бутив гурті, але в кожного своя думка. Плакатись чи ні, то справа кожного.
Що я такого знаю, чим не ділюсь?

це загальна думка

Мені було б цікаві пости з описом результатів експериментів по розкрутці або монетизації сайтів. Наприклад я останнім часом задумуюсь про замовлення послуги в деяких сервісів по розкрутці сайтів (прогону сайтів по соцзакладкам, по каталогам, по трастовим сайтам, комплексне просування) мені було б цікаво почитати твій досвід по співпраці з подібними сервісами (відзиви на ці послуги), які були результати. Якщо, звичайно, ти замовляв такі послуги.

Чесно скажу, прогони не замовляв жодного разу, лише брав, як бонуси у хостера. Ефекта майже не відчував. Можливо варто проганяти молоді сайти. ХЗ – будемо експериментувати.

Просуваю сам – замовляти у фірм – пуста трата грошей.

Не знаешь о чем писать? Пиши о:
– текущих делах – что делаешь, что сделано, результат;
– возьми у кого-то интервью – людям нравиться почитывать о себе подобных;
– кинь какой нить опрос (или разошли самым активным) – и напиши пост типа обзор мнений;
– слиняй на выходные куда-то побухать в мужской компании – может отпустит и ты перестанешь парить себе мозги пустякамиSmile

Андрей, толку от этих вещей очень много очень мало и он проявляется нескоро. Учитывая, что над сайтом всегда проводятся комплексные работы, то явной и видимой пользы от прогонов ты не увидишь. С другой стороны ссылочная масса должны быть разнообразной, поэтому нужно использовать и прогоны тоже.

А тоді чи варто замовляти прогони в платних сервісах, чи робити їх самому (якщо є 30 сайтів то самому трохи важко це робити). А якщо замовляти то де це робити краще?

вебо.су – 39 баксов за комплекс. Если и это деньги, то делай сам. Напоминаю, что видимой пользы, для немолодого сайта за короткий срок, менее 3х месяцев ты не увидишь.

Андрей, если у тебя 30 сайтов – то продвигай их сам. Однозначно.

Дякую за інфрмацію і пораду, мабуть так і буду робити…

Андрій, років 2 назад у мене був досвід прогону одного сайту по “всьому підряд” – різноманітних каталогах. Насправді, результат був, але незначний. Я вважаю, що якщо вже проганяти по каталогах, то по дійсно надійних.
Я особисто, крім купівлі посиланнь основні статті із сайтів ще анонсую в соціальні закладки, хоча б на перших етапах існування ресурсу.

Думаю буде цікаво прочитати про всілякі експерименти з різними партнерками. Про досягнення та всякі невдачі.

До речі ось знайшов цікаву партнерку з продажу копій годинників http://www.luxcash.ru/?aid=7328

дуже багато різних цікавих функцій, можна навіть робити свій інтернет-магазин. Ще великий плюс, це можливість продавати годинники у нас, на Україні )))

Під цю партнерку потрібен траф – або арбітражити, або зливати із своїх сайтів, якщо є сайти з потрібим контингентом.

Я дивився ТОП веб-майстрів. За вересень на 116к продав. Заробіток 20%. Тобто 22-23к руб. Не скажу, що це найбільший заробіток. А якщо врахувати на скільки руб він трафіку купив, то взагалі мізер виходить.
Тема вже трохи заїжджена. Хоча.

Треба придумувати свою тему і потрохи її палити Smile

Хм, а я в ТОП і не глянув…

Залишити коментар, або два до запису "Про що писати у блог?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette