• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Представники Google спростували інформацію про загрозу зловмисних програм для смартфонів

В Google+ співробітник інтернет-гіганта Кріс Дібона заявив, що компанії, що виробляють антивірусне ПЗ для мобільних платформ, вводять своїх клієнтів в оману. Дібона упевнений, що небезпека вірусного зараження і шкода, що наноситься злобливим ПЗ, сильно перебільшені. За його словами, реальних проблем з вірусами на мобільних девайсах практично не виникає, а масштаби явища істотно нижче, ніж на платформі Windows.

Видання The Register впевнене, що різкі випади Кріса Дібони на адресу виробників захисного ПЗ викликані результатами дослідження Juniper Networks. Дослідники повідомляють, що з липня 2011 року кількість вірусів, створених для Android, збільшилася на 47%. Причому важливу роль у поширенні потенційно небезпечного ПО грає Android Market. Його модель перевірки коду досить лояльна, тому багато вірусних програм проходять верифікацію. Варто зазначити, що в App Store (магазині додатків для iOS) куди більш надійна система перевірки.

На сьогоднішній день антивірусне програмне забезпечення для платформи Android пропонує більшість розробників захисного ПЗ, наприклад, Symantec, Доктор Веб та Лабораторія Касперського. Як стверджує Сергій Комаров, вірусне ПО для мобільних платформ все ж становить небезпеку. Розсилку платних SMS або відправлення списку телефонів навряд чи можна назвати нешкідливим явищем – підкреслює керівник відділу досліджень компанії Доктор Веб. Денис Масленников, провідний експерт компанії Лабораторія Касперського, зазначив, що Android лідирує за кількістю написаних для нього вірусів. Число зловредів для цієї платформи становить від загальної кількості 56% вірусних програм для мобільних девайсів.

— – —

Полюбляєте ігрові автомати? Тоді вам варто скачать just jewels і грати до схочу.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Представники Google спростували інформацію про загрозу зловмисних програм для смартфонів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette