• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Правила дорожнього руху для iPhone і Android

Група Allianz випустила новий додаток для iPhone і мобільних пристроїв на базі Android. За допомогою новинки як «зелені», так і досвідчені водії зможуть перевірити і покращити свої знання правил дорожнього руху. Додаток доступний і для автолюбителів з України.Протягом багатьох десятиліть збільшення рівня безпеки на дорогах є одним з основних напрямків діяльності міжнародного фінансового холдингу Allianz SE. В рамках даного напрямку в спеціальному підрозділі компанії – Центрі Технологій Allianz – регулярно проводяться креш-тести різних моделей авто, дочірні компанії Allianz по всьому світу розробляють програми, спрямовані на зниження числа ДТП, та організовують навчальні семінари та заходи щодо підвищення безпеки дорожнього руху.

Так однією з новинок, розробленою дочірньою компанією Групи Allianz в Росії, стала захоплююча гра під назвою «Дороги» – інтерактивний спосіб навчання, за допомогою якого будь-який бажаючий зможе вивчити правила дорожнього руху при проїзді перехресть.

«З розширенням ринку мобільного контента число користувачів смартфонів і мобільного інтернет-трафіку постійно росте. Відзначаючи цю тенденцію, ми намагаємося йти в ногу з часом, орієнтуючись на потреби і коло інтересів наших клієнтів, а також з огляду на європейські стандарти ведення бізнесу. Ми впевнені, що наш новий ігровий додаток «Дороги» буде цікавим не тільки власникам полісів Allianz з автострахування, а й тим, хто ще не встиг приєднатися до рядів автоаматорів», – відзначає ДінХо Пак, начальник відділу просування проектів електронного бізнесу ВАТ СК «Альянс»в Росії.

— – —

Для дизайнеров и просто начинающих художников неплохо было бы скачать рамки для фотошопа – это поможет вам сделать ваши работы более красочными и оригинальными. Может это и не поможет сдавать работу в срок, но все же.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Правила дорожнього руху для iPhone і Android"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette