• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Повна відмова від продажу посилань!

Links

Переглянув я свій фін-стрип за березень і зрозумів, що продаж посилань наразі – це лише 20% мого прибутку. Більше того третина з продажу є пасивною. Саме тому я задумався над тим, щоб взагалі відмовитись від активного продажу посилань.

Я вже неодноразово казав, що вічні посилання підводять сайт до прірви. Так, по трішки і дуже повільними кроками. Але місяць від місяцю, рік від року – кількість вихідних посилань зростає. І може наступити один прекрасний день, коли фільтри могутніх пошукових систем будуть вважати мої блоги взагалі не достойними їхньої уваги.

Я витрачаю доволі багату часу, щоб написати годний пост для своїх читачів, щоб там потім просто вліпити лінк, за який отримаю 70-80 рублів. Воно того реально не варте.

Трафік, та заробіток на контексті та тізерній рекламі – ось правильний шлях до подальшого білого заробітку в мережі. Ніяких продажних посилань заради SEО ефекту.

Я вже почав проводити експерименти для збільшення прибутку з РМЯ. Далі буду нарощувати трафік та прибуток з контексту. Є плани з купівлі трафікових сайтів та їх монетизації по білому. Також є кілька ідей для нових сайтів та старі, що прагнуть уваги. Посилання – ФУ!

До цілей, що ставив тут, додаю ще одну: Відмовитись від продажу посилань з 1-го травня!

А поки маю час розпродати ще кілька десятків лінків і заробити грошиків на каву =)

— – —

Вот кстати есть отличные игры для android 2.1. азвлекайтесь пока есть свободное время. Говорят, что скоро вы вырастете и забудете о играх напрочь =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Час витрачений на написання постів для постового можна витратити на щось що дасть трафік

Ага, саме ці міркування і підштовхують на нормальний вид заробітку.

А я поки не можу відмовитися від продажу посилань. На даний момент 50% доходу мені приносять біржі посилань з щомісячною оплатою (сапа, лікфід, сетлінкс). 45% приносять біржі вічних посилань. І 5% трафік (гугл, тізери). Я порахував що на те щоб поставити одне посилання в існуючому пості в мене йде максимум 5 хвилин. В новому – 10хвилин. Заробити можна від 12 до 50 гривень в залежності від пузомірок сайту на якому продаю і показників ПР. В середньому виходить 20 гривень за 10 хвилин. Або 120 гривень за годину. Якщо б замовлення приходили в великій кількості то теоретично можна заробляти 800-1000 гривень в день. А це не погані гроші. В мене було так що 300-400 гривень в день заробляв на цьому, правда це рідкість.

Хоча в тому що сайт поступово вбивається – згідний з тобою. І паралельно треба виручені гроші від продажу посилань вкладати в людські проекти для заробітку на трафіку. В мене вже 2 таких сайти які я планую розвивати лише під трафік

Заробіток на продажі посилань може бути доволі значним – але ризик великий. Вирішив краще буди здоровим та багатим чим бідним і хворим =)

треба ставити вічні посилання тільки в тематичних статтях з гарним близько-анкорним текстом і тоді ніякий санкцій ПС не буде, адже не так просто їх розпізнати

Так – це може спрацювати, а може і ні.
Я отримую 5% тематичних посилань для проставки – все інше ніяк не стосується тематики.

Мені, якщо чесно, за 70-80 р. не просто шкода продавати посилання, у мене відпадає бажання писати пост, а давати комусь його написати – не рентабельно Frown Якщо і продавати, то мінімум за 200р. А, взагалі, як ти і написав, краще переходити на пасивний заробіток…

Залишити коментар, або два до запису "Повна відмова від продажу посилань!"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette