• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Playboy розмістив у інтернеті весь архів

Знаменитий на весь світ для дорослих журнал Playboy нещодавно розмістив на сайті геть усі номера журнала за всю історію існування – а це цілих 57 років.

Звичайно доступ до такого архіву є платним. Ціна доволі помірна: 8$ на місяць, або ж 60$ на рік.

Адміністрація сайту зобов’язалась у скорому часі запустити функції пошуку по інтерв’ю та по авторам матеріалів. На разі відвідувачі сайту можуть ознайомитись із статтями таких відомих американських авторів як: Джон Апдайк, Курт Вонненгут, Джек Керуак – це ті люди, що колись писали для журналу Playboy.

Також, згодом планується запуск iPad-версії цього 18+ архіву. Обидва варіанти будуть представленні без будь-якої цензури в повному обсязі.

Робиться це у зв’язку з тим, що друкована версія цього журналу потрохи втрачає колишні позиції. У 2006 році журнал виписувало близько 3.5 млн. читачів, а у 2011 році лише 1.5 млн.

— – —

Зараз молодь стала слухати казна що. Кислотний стиль у музиці для мене це щось не зрозумілий, але багато кому він подобається.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Йопта, все платно!!! Так не цікаво. ТИа думаю десь можна ті випуски найти. Laugh Laugh Laugh Laugh

Залишити коментар, або два до запису "Playboy розмістив у інтернеті весь архів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette