• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Плани на осінь

Дізнайтесь де у Львові можна класно повечеряти. Приємного відпочинку з а горнятком кави.

Plani

Ніби і не було того літа! Правда, панове? Чи це тільки мені так здається? Тільки вчора все починало квітнути, а сьогодні ледь зміг з автомобіля згребти пожовкле листя. А ще навіть не вересень. Буду сумувати за цим літом. А ви?

Тим-паче життя продовжується і пора після довго відпочинку братись за голову чи за роботу. Кому як зручніше. Бо я хапаюсь і за те і за інше.  Вирішив почати працювати і зрозумів, що є сайти, над якими я давно не працював. Чесно кажучи я над усіма сайтами давно не працював, але є кілька куди я навіть носа не засовував. Тому зараз згадаю що я робив і що буду робити:

  • – Продав адалти

Після того, як один сайтик з чоловічими картинками почав гаснути я не дуже засмучувався, бо був ще один з дівчатками. Але з часом і його перестали любити всемогутній Яшка та Гошка. Тому прибуток постійно падав, а витрати на хостинг залишались не змінними. Ось я і вирішив, якщо знайду покупця, то віддам за адекватну ціну.

Покупець знайшовся сам по собі і забрав їх з знеохотою та за невеличку ціну. Та я все одно радий, бо знаю, що моя робота не пропаде марно і можливо у цих еро блогів з’явиться друге дихання.

Додав до тих сайтів ще кілька, щоб почистити комп’ютер від голих цицьок та задів. Мені на них не бридко дивитись, але вже набридло.

Надіюсь з адалтом покінчено.

  • – Продав блог

На днях знайшов клієнта на ще один сайт, яким давно не займався, тому що перестав продавати лінки. Сайт сам по собі не поганий, але за ним потрібно доглядати і він може приносити близько 80-100 зелених єнотів щомісяця. Але потрібні вміння та терпіння.

Нехай той бложик проживе довге та щасливе життя і лінки з нього будуть до віку передавати авторитетну вагу =)

  • – Переїхав з VDS на VPS

Продав блоги разом з аком на хостингу. Забрав кілька сайтів та переніс на інший хостинг. Все діло дуже геморойне і мої нерви ледь витримали простій сайтів. Не люблю втрачати дорогоцінний час, відвідувачів, позиції, прибутки.

Є надія, що тепер всі сайти будуть працювати стабільно та без вибриків. Удачі їм =)

Тепер кілька задач для себе. Що потрібно зробити із сайтами, аби підняти траф. І яка взагалі зараз ситуація:

  • – Дієти

Наразі відвідуваність впала до 800-1000 хостів на добу. Потрібно буде переглянути кілька сторінок, на які йшов трафік. Переписати/дописати. Замовити новий контент.

  • – Чому

Трафік тримається на позначці 1400-1800 уніків. Все що я можу це докупити лінків та замовити кільканадцять нових мега статей. Тоді потрібно розібратись з деякими помилками у коді і встигнути додати його до РМЯ.

  • – Паркет

Траф 75-100 хостів. Це радує, дивлячись на те, що ніякі роботи над сайтом не ведуться. Як я уже писав раніше – потрібен контент. Багато контенту по НЧ ключикам. І кілька жирних беків.

  • – Сайт 1

Це той сайтик, що за 2 місяці приніс 12к руб. За цей місяць він порадував мене, але боюсь його зглазити. Відвідуваність впала до 350-370 хостів. Потрібно писати туди самому – це ж так просто.

  • – Сайт 2

Цей сайт я купив для батька за 1к зелені. Він повинен був приносити сотню в місяць, але бачу, що навіть 70 може не натягнути. Потрібно замовити штук 20 постів.

Ще є плани купити 1-2 сайти з доходом від контексту. Мені подобається збільшувати цю графу доходів. Все по білому та пасивно. Сиджу в кафе чи загоряю на морі, а грошики капають =)

Якщо маєте сайти з прибутком, пишіть – розглянемо варіанти.

Ну а поки все. Маю кілька вільних днів – холостякую. Відвіз своїх дівчат до тещі та сестри дружини. А сам працюю =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

В інтернеті постійно міняються теми які приносять гроші Drool

А VPS и VDS это не одно и то же? Откуда съезжал, куда переехал?

Гуглік видав такий пост про різницю між цими абрівіатурами.
Великої різниці немає.

Купив на ерахості впс, а кул вдс відав разом з адалтами.

Молодец, что избавляешься от хлама. У меня тоже куча мусора, все как-то жалко его изничтожить

Планы на осень – пережить ремонт.

Залишити коментар, або два до запису "Плани на осінь"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette