• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Плани на 2014

2013 2014

Хоча за вікном вже майже лютий, я тільки зараз вирішив написати про свої плани на 2014 рік. Можливо то лінь, а можливо брак часу, точно не скажу. Зимова апатія, чи що.

Спочатку я підіб’ю підсумки 2013 року. Ось тут я ставив цілі на 2013, що ж вдалось реалізувати?

Оффлайн:

– Відвідування тренажерного залу +-

Ціль не реалізована, так як із початком осені я забив на спорт зал. Спочатку через літній відпочинок, потім із початком сезону в нашому міні-бізнесі.

– Футбол –

Жодного разу не грав у футбол в 2013 році. На жаль.

– Басейн –

В басейн так і не попав. Точніше попав, але лише на Дністрі =)

– Здорове харчування +

Завдячуючи дружині, майже завжди ми їмо лише корисну їжу.

– Море, Дністер +-

На Дністрі були кілька раз, а на поїздку на море так і не наважились.

– Розвиток бізнесу +-

Нових торговельних точок не відкрили, так як зірвались кілька перспективних оренд. Кавоварку від товариша з мийки забрав, так як він більше не є адміністратором. Зате встановив 2 кавоварки у нових місцях. Все таки пів пасивний вид заробітку класний!

Онлайн:

– Заробити 12к у.о. за рік –

Дивлячись на фін-стрип за грудень 2013 року можна побачити, що за весь рік я заробив лише 5266 доларів. Не вистачило якихось 6734 =)

– Закінчити марафон по будівельному сайту –

Марафон не закінчений до кінця, але думаю що в 2014 на повну візьмусь за цей блог. Наразі там відвідуваність 80-100 уніків.

– Адалт блоги –

Продав їх, так як почали приносити дуже мало прибутку і постійні проблеми із сервером.

– Власний блог +-

Не скажу, що все тут гладко. Здається і писав пости і відповідав на коментарі, але не отримав тієї звичайної ейфорії від постингу.

– Збільшити заробітки від контексту у 2 рази +-

Останній місяць 2013 року не відображає усі заробітки з контексту протягом року. Загалом заробіток з контексту підріс і давно перевищив заробітки з продажу посилань. І взагалі я вже не торгую лінками.

– Продати кілька сайтів +

Продав і Тікапак і Лібевол і Адалти. Не за ті ціни які планував, але продав. Також купив один сайтик для батька за 1к зелені.

– Група у ВК –

Не витрачав гроші на розкрутку груп. Точніше витрачав, але дуже мало – лише таргетингова реклама.

– Нові види заробітку –

Нічого нового для себе не відкрив.

Як бачите із 14 цілей виконано лише 2, і недовиконані 5, провалено аж7 цілей. Тобто половина. Тому цього року цілей буде менше. Може встигну всі виконати =)

Тепер плани на 2014 рік:

Заробити 12 к зелені з онлайну, або до 40$ в день;

Збільшити відвідуваність на існуючих контентних сайтах в 3 рази.

(Почєму наразі 2к, Дієти 1.2к, Паркет 100 уніків);

А на сайті про iPad mini збільшити відвідуваність на 5к хостів.

Знайти інвестора для купівлі ще кількох сайтів.

Заробити за рік хоча б 6к зелені з оффлайн кавового бізнесу;

Розрахуватись з боргами;

А як у Вас справи? Давно не чулись.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Планування це така болюча тема для мене: завжди намагаюсь запланувати собі цілі на день, тиждень, місяць, але через спонтанний спосіб життя дотримуватись цього плану фактично ніколи не вдається, за що постійно себе картаю. Треба буде якось взяти себе в руки, увімкнути всю свою силу волі і спробувати заново реалізувати план досягнень на певний період

Я ось постійно намагаюсь себе в руки взяти, та це вдається зробити дуже рідко.

Хороша практика ось так от записувати цілі у публічний блог і звітувати потім… Якийсь стимул)
Мені от захотілося свій блог нарешті зробити

Давай вже заводь. Хостинг шаровий, домен дешевий… =)

pp.ua безплатний.))

Ти часом в марафон від 9сео свій сайт по айпаду не запхнув?
Будеш моїм конкурентом =) Хоч я не уявляю як підняти 5к трафіку, але постараюсь зі всіх сил.

Часом додав, але поки не проплатив 500 руб. Будемо старатись – давай поки лінками мінятись.

Недавно читав книгу “К. Бакшт, Вкус жизни” довідався дуже багато корисної інформації. Раджу почитати.) Для виконання цілей потрібно вести щоденник справ на день, в якому на розписувати справи які потрібно виконувати для здійснення певної цілі, наприклад 2 год в день – робота на сайті, 40хв – спорт, 2 год- книги. І потрібно виконувати завдання не пропускаючи жодного дня тоді буде толк.)
Але я останнім часом розлінився, декілька перших днів все так круто йшло, а потім =(
Треба стримувати себе від непотрібних справ.

Как почитаешь – так никто не добился поставленных целей. Может не писать планы – а в конце года просто описывать достижения?

Я час від часу відкриваю старі пости і дивлюсь, наприклад влітку, як цілі ставив на початку року і намагаюсь зрозуміти чи все роблю правильно і по мірі корегую свої дії.

Заранее извеняюсь за русский язык.
Доход в 40 долларов в день – это просто мечта для таких как я. Но если у вас действтельно это получится сделать, то я буду очень рад за земляка, который смог, не сломался и получает достойные деньги на жизнь, а не существование. Smile
Покупка сайта за 1 тысячу долларов – это интересно. Что сейчас продают в такую цену? Есть смысл продать 5 сайтов за 200 баксов каждый и купить 1 такой?

Головне, що розумієш українську =)
По суті 40 баксів то всього на всього 320 грн. Зараз вже трішки інший курс, але тим не менш. Заробити 300 грн не так то й важко…

Продають різні сайти. Я обрав такий, що приносить прибуток з контексту і поки не жалію. Вкладаю частину прибутку у розвиток сайту і по трохи збільшую оборот.

Зміст є, якщо 1-н сайт за 1к буде приносити хоча б стільки ж, як ті 5 по 200.

Залишити коментар, або два до запису "Плани на 2014"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette