• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Півтора мільйона доларів інвестовано в компанію-розробника ПЗ з Ульяновська

У перелік трьох найбільш затребуваних програм для створення комерційних проектів на Facebook увійшов багатоплатформовий конструктор, розроблений в Ульяновську. Створила цей віджет компанія Ecwid отримала для подальшого розвитку сервісу інвестиції з фонду Runa Captial в розмірі 1,5 млн. доларів.

Програмне забезпечення розроблене для користувачів, які не мають навичок та досвіду у створенні веб-дизайну. Інтерактивна AJAX-віджет надає можливість створювати в соціальних мережах додаткові вітрини інтернет-магазинів і здійснювати управління ними зі спеціальної адміністративної панелі. Програма підтримується всіма сучасними браузерами, включаючи мобільні iOS, Android, Kindle Experimental Browser і Windows Phone.

Принциповою відмінністю даного конструктора від інших є збереження CMS та дизайну основного сайту. Віджет використовується тільки для створення вітрин і для забезпечення платіжної системи. В даний час існують лише два аналога даного продукту – Payvment і Shopify. Але у Payvment відсутня можливість управління з єдиної панелі, а Shopify не можна застосовувати для вставки на вже існуючий сайт.

На думку інвесторів, протягом найближчих декількох років продукти компанії Ecwid стануть ще популярнішими, а її вартість може досягти 100 млн. доларів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Півтора мільйона доларів інвестовано в компанію-розробника ПЗ з Ульяновська"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette