• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Підсумки вересня та цілі на жовтень

Привіт усім читачам та відвідувачам. Дотримуючись традиції, на початку кожного місяця я підбиваю підсумки робіт, які я встиг зробити за минулий місяць та ставлю собі нові цілі на наступний місяць. При бажанні ви можете почитати звіти за минулі місяці у рубриці “Мої цілі та досягнення“. А зараз я хочу перейти до цілей, які ставив на початку вересня і подивитися. чого я все таки досяг, а де “сів в калошу”. Поїхали:

Місяць школярів та студентів розпочався для мене дуже активно та цікаво. Переді мною стояла задача по закінченню курсів під назвою “підприємець початківець”. Туди я попав із центру зайнятості, який не зміг запропонувати мені жодної вакансії по моїм потребам. Адже, крім того, що вони повинні були знайти мені роботу за моєю спеціальністю, для них ще стояла потреба знайти роботодавця, що готовий платити мені зарплатню, не меншу ніж у мене була на попередній роботі.

Менше з тим. Я зголосився на ці двотижневі курси лише тому, що по їх закінченню я зможу отримати одноразову виплату коштів, які мені мали виплачувати щомісяця протягом року. Але є кілька перепон на шляху до цієї виплати.

Перше – захист власного бізнес плану, який я написав під час курсів, перед комісією бізнес центру та члена з податкової.

Друге – оформлення приватного підприємця, та сплата податку на прибуток, як мінімум наступних пів року. Я оберу спрощену систему і буду платити єдиний податок у розмірі 200 грн на місяць. Не знаю чи платити до пенсійного фонду, адже це ще 210-220 грн щомісяця.

На даний момент я уже закінчив навчання на цих “чудових” двотижневих курсах і зробив пре-захист своєї роботи і навіть отримав рецензію від викладачів та печатку з міськвиконкома свого міста. Тепер я чекаю 5 жовтня, аби захистити роботу перед ще однією комісією і на кінець отримати свою виплату.

Як я уже писав раніше, саме через ці курси та невеличку хворобу я не зміг так часто писати у блог, як планував. Та все одно він не втратив своєї, хоч і невеликої та все таки популярності.

Ще один позитивний момент у моєму житті це купівля ноутбука. Я вже кілька місяців планував продати свій комп’ютер та купити ноутбук, аби стати більш мобільним і мати змогу працювати будь-де. І ось ціль досягнута. Хоча за комп’ютер гроші я ще не отримав, але ноутбуком уже користуюсь більше тижня. Про сам ноутбук скоро напишу окремий пост з детальним оглядом. Також розкажу про зручність бездротового з’єднання з інтернетом від інтертелекома.

Чесно кажучи, зараз не можу пригадати щось цікаве, що відбулось у вересні. Хоча ні. У вересні мій брат хрестив свою доньку Даринку, якій уже виповнилося 3 місяці. Як все таки швидко біжить час. Дівчинка росте справжньою красунею. Хочеться побажати її батькам терпіння, а їй міцного здоров’ячка.

Згадав ще одну новину – у твіттері я вже повідомляв про те, що пожалів маленьке кошеня і забрав його з вулиці додому. Коли він чи вона (поки що ми ще не визначили стать) попав до нас, він ледь-ледь тримав голову і трусився чи то від холоду, чи то від безсилля. Перші кілька днів я просив дружину його навіть не називати, бо боявся що котик не доживе до наступного ранку. Але через кілька днів кошеня дало нам зрозуміти, що так просто воно не збирається здаватись і стало чітко стояти на ногах і пити та їсти усе, що попадало до рота. На даний момент Юкка (таке цікаве ім’я отримав наш улюбленець) почуває себе пречудово і виріс уже у кілька разів. Ми навіть мили наше мале чудо. Залишилась тільки одна загадка – це він чи вона?

Від справ людських перейду до онлайнового світу:

І так, що я зробив цікавого в інтернеті за вересень. Ну сам перед запустив Конкурс “Один день у шкурі мільйонера“, який уже добігає свого логічного завершення. Зараз проходить голосування за кращу роботу між самими конкурсантами. Автор цієї роботи отримає 50 гривень. Також, до 15-го жовтня пройде остаточна оцінка усіх робіт журі конкурсу та будуть визначені три переможця, які отримають грошові винагороди за свої креативні роботи.

До речі, дякую усім і кожному конкурсантам, які прийняли участь у конкурсі. Мені дуже сподобались ваші роботи. надіюсь і журі виставить адекватні оцінки. Бажаю усім успіху.

Також у цьому місяці я серйозно зайнявся монетизацією одного російськомовного ігрового блогу за допомогою ГГЛ і за вересень заробив 1000 гривень. Показники блогу: Вік – 1 рік, ТИЦ – 10, PR – 2. Як ви бачите, маючи у розпорядженні кілька таких блогів, або один, але кращий, то можна заробляти доволі непогані кошти. Я навіть розпочав невеличкий конкурс пов’язаний із моїм заробітком у ГГЛ. Для участі потрібно лише спрогнозувати мою виручку з ГГЛ, станом на 11 листопада. Усі подробиці тут.

До моїх скромних заробітків у інтернеті можна також віднести 3-тє місце, яке присудили моїй конкурсній роботі “Як я заробив свої перші 100$“. За третє місце я мав отримати 50 доларів, але оскільки ще один конкурсант набрав від журі однакову кількість балів, то приз розділили на двох. Отже, ваш покірний слуга отримав за участь у конкурсі 25 зелених папірців =)

Ще у цьому місяці я запустив тестову рубрику “UA новини“. Про неї я напишу згодом. Зараз скажу лише про те, що там будуть час від часу з’являтись новини українського інтернету та новини з України.

Забув подякувати усім рекламодавцям, які купили рекламні місця на цьому блозі. Надіюсь розміщення банерів та посилань на моєму блозі вас аж ніяк не розчарувало. Я стараюсь зробити блог цікавим та корисним та збільшую відвідуваність з кожним днем. Тому впевнений, що ваші інвестиції не пропадуть даремно.

Перечитуючи пост я розумію, що вересень видався доволі активним місяцем, як в реальному так і в онлайновому світі. надіюсь, що жовтень буде не менш продуктивним. Перейдемо до цілей, які я ставив та які виконав:

Бізнес план – склав, та майже захистив. Ноутбук купив. Приватним підприємцем ще не став, але маю всі можливості для цього. Гроші від центру зайнятості отримаю, але тільки на початку жовтня. Місце під торгову точку знайшов, залишилось купити обладнання та товару і можна починати торгівлю. Досяг постійної відвідуваності в межах 100 хостів і майже досяг планки у 100 постійних читачів. Не вистачило 6 чоловік. Надіюсь у жовтні перетну цю важливу для мене межу.

Загалом я задоволений результатами і чекаю від жовтня ще кращих показників блогу та своїх заробітків.

Тепер поставлю кілька цілей на жовтень:

  • Відкрити 2-у торгову точку;
  • Збільшити заробіток у інтернеті 200$ на місяць.

Це так сказати глобальні цілі. Інші, менш дрібні не буду ставити, бо це тільки збиває з пантелику і я рідко виконую усі поставленні мілкі цілі і лишень розчаровуюсь. Тим не менш – цілі задані, треба рухатись.

Бажаю і вам досягати усіх поставлених цілей і радіти кожному новому крокові, зробленому у бік вашої цілі або мрії.

На десерт відео про подорож у ліжку:

— Постовий —

Купить евроокна со скидкой. Деревянные окна Киев. Заказать деревянные окна онлайн.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

По підприємцях. Внески до пенсійного фонду потрібно платити обов’язково починаючи з липня цього року (були внесені відповідні зміни до закону)- раніши платили по бажанню. А ще не зрозуміло який розмір єдиного податку буде в новому році після прийняття податкового кодексу. Але не 200 грн. то це точно. А чим торгуєш?

Та я знаю, що законопроект прийнятий, але лист, в якому мали повідомити про плату в ПФ, так і не прийшов. Тому поки що не плачу – будуть міри, буду платити.

Я взагалі вважаю це тупістю – поки я доживу до пенсії, її вже відмінять. Чому я не можу відмовитись від цих платежів і від мізерної пенсії?

Я скоро напишу в своєму блозі про тупість ПФ Wink

Просто в нашій країні законы робляться не для людей…

Ти часом не в курсі чи є якась мінімальна сума доходу, яка не підлягає оподаткуванню? Хочеться вести справи чесно і платити податки, але 200 гривень податку із доходу в 1000 – то трохи забагато, як на мене.

Якщо ти реєструєшся як фізична особа приватний підприємець та обираєш спрощену систему оподаткування, то можеш платити або фіксований податок (це для тих хто торгує на ринку), він в межах 80 грн, або єдиний податок – він один для всіх 200 грн.

Та ніхто не забороняє тобі платити податки на загальній системі оподаткування. Я точно не пам’ятаю, але здається це 15% від чистого прибутку.

ЗІЖ Також ніхто не змушує показувати тебе усі точні доходи. (Так з’являється тіньова економіка =))

Залишити коментар, або два до запису "Підсумки вересня та цілі на жовтень"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette