• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Підсумки травня та цілі на червень

Настала черга для підбиття підсумків травня. В даному пості я розкажу, чого я досяг у цьому місяці, а що все таки не вдалося втілити у життя. Зроблю невеличкий фін-стріп. Розкажу про плани на червень. Я уже 3-й місяць поспіль буду робити цю процедуру. З результатами виконання поставлених раніше цілей, ви можете ознайомитись у рубриці “Мої цілі та досягнення“.

Почнемо з, того, що я планував добитися з цього блогу:

Почнемо з позитива – темп написання постів. Я ставив за ціль писати по 2 пости на тиждень. У результаті за травень місяць я опублікував 10 постів, що трошки більше запланованого. Отож цієї цілі я досяг і радий тому, що всі мої записи активно коментуються відвідувачами блогу. За цей місяць блог отримав 60 коментарів. в дечому я завдячую плагіну, що показує найактивніших коментаторів, в дечому моєму стилю написання постів.

Тепер поговоримо про ті цілі, які я не підкорив.

Трафік – я планував досягнути відвідуваності блогу у 50 унікальних хостів, та мені це не вдалося. Піковою стала позначка у 40 хостів. Це для мене стало уроком і я почав писати нові статті, оптимізовані під низько частотні запити.

Читачі – Я хотів збільшити аудиторію читачів блогу через рідер до 55 чоловік, та рахівник фідбьорнера не піднявся вище позначки 41. Та все одно для мене, це не аби яке досягнення. Москва не одразу будувалась Smile

Твіттер – хоча я не досяг наміченої планки у 65 фоловерів, а набрав лишень 62 послідувача, все одно я радий. Твіттер приносить непогану частину трафіку і потрібне мені спілкування.

Реклама – якраз на цей пункт я не ставив цілей, але досяг непоганого успіху, у продажі банерів та постових по акційним цінам. Починаючи з червня ціни дещо зростуть, але не значно. Отож поспішайте про-рекламуватись на цьому блозі.

Обіцяний фін-стріп:

Мої заробітки в інтернеті:

Контекстна реклама (AdSense):  1$ (Смішно, але не погано для початку);

Банери: 1.5$ (Один у шапці);

Постові продані через РотаПост і на пряму: 9$ (Не лише на цьому блозі);

Мої послуги копірайтера: 47$ (Пишу під замовлення короткі пости, та цікаві статті);

Зачислення по одній партнерській програмі онлайн ігор: 2$ (Блог де розміщенні банери партнерської програми довго не працював, тому так мало);

Серфінг: 2$ (Могло бути більше, та я закинув це діло);

Усього зароблено: 62,5$ , витрачаючи вільний час і не вкладаючи власні кошти.

Мої витрати:

Хостинг – 8$

Заробіток за травень: 54,5$ – у переведенні у нашу тверду валюту це буде 420 гривень. Сума звісно не вражаюча, та як додатковий заробіток згодиться. Грошики потрібно вкладати у створення СДЛ, та на носі день народження коханої дружини, а я обіцяв їй подарувати новий телефон.

Я постараюсь на початку кожного місяця робити невеличкий фін-стріп, якщо вам це буде цікаво.

Постараюсь змусите себе досягнути таких цілей на червень (літо все таки почалось).

  • 50-60 хостів, щодня;
  • 50-60 рідерів;
  • 70 фоловерів;
  • PR1 для цього блогу;
  • 1-2 інтерв’ю (у травні розслабився);
  • Все тих же 2 пости на тиждень (мінімум);
  • Довести дохід у інтернеті до 100$.

Мені здається такі цілі є реальними. Хто вважає по іншому чи просто хоче висловити свою думку, прошу коментувати.

— Постовий —

Запрошую вас почитати ще один Український блог – де автор намагається заробити на продажі посилань та постових. Там ви також знайдете багато цікавого в області SEO.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Крут! Я от теж постійно думаю щодо планів/цілей/фінстріпів але в останню мить передумую. Якось впадляк.

Якраз цей впадляк часто стає перепоную між тобою та твоєю мрією.
Потрібна мотивація. Я наприклад, уявляю себе на вершині успіху, і дивлюсь на уже пройдений шлях. Допомагає.

Ти плутаєш Smile
Я ж не написав що я нічого нероблю а лише що мені впадляк про це писати.
А мій сумарний місячний зарбіток зростає

Ну тоді ніяких проблем. Це вже тобі вирішувати, показувати читачам свій дохід, чи приховати. Оприлюднювати свої плани, чи тихенько виношувати у своїй голові.

Я знаю багатьох людей, які заробляють тисяч доларів і ні з ким цією радістю не діляться. А деякі навпаки – такі як я. Заробив 50 долярів і радий, і хочу, аби усі пораділи за мене, та заробили у рази більше.

вітаю! і успіхів!
от же ж… я б не признався, скільки заробив) хіба що натяками: “мало”, “більш-менш”, “в міру”)
бички хороші на картинці

Дякую. Я просто роблю це ще й для себе. Через місяць порівняю прибутки. Зроблю висновки чи в правильному напрямку рухаюсь.

Я вже в твіттері писав, що витрачаю біля години на пошуки картинок та відео для пості. Подобається мені креатив.

чомусь після прочитання захотілося поклікати по твоїй гугло-рекламі. декілька кліків в подарунок Wink

Дякую звичайно, але за такі кліки можуть і забанити. Хоча, якщо по релевантній рекламі, то можна…

Цифри такі маленькі, бо й аудиторія поки що мізерна.

Залишити коментар, або два до запису "Підсумки травня та цілі на червень"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette