• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

Підсумки червня та цілі на липень

Привіт, дорогі читачі. Ось знову закінчився ще один місяць з нашого цікавого життя. І знову я хочу підбити підсумки і зробити аналіз своїх дій, та подивитись чи зміг я досягти поставлених цілей у минулому місяці. Також у кінці посту я зроблю невеличкий фін-стріп і поставлю нові цілі. Я роблю це щомісяця і мені це неймовірно подобається. Кому цікаво, може заглянути у рубрику Мої цілі та досягнення.

Почнемо як завжди з, того що я планував у минулому місяці :

Я ставив собі за ціль отримати трафік на блог у вигляді 50-60 хостів, щодня. Ця ціль двояка. І її досягнення також. Щоденного трафіку у 50 унікальних відвідувачів не було, але середнє число в день досягло 26 чоловік, що також не погано. Але були дні, коли Гугл Аналістік зафіксував позначку у 88 хостів. Так що наступного разу я буду ставити ціль більш конкретніше.

Також у мене була ціль набрати 50-60 рідерів за червень. Лічильник увесь місяць шалено стрибав і максимальна відмітка, якої він досяг, була 48. А зараз взагалі показує, що й 40-ка рідерів немає. Тому вважаю, що цієї цілі я не досяг, але все ще попереду.

Тепер перейдемо до твітеру. На початку місяця, я вирішив, що зможу набрати 70 фоловерів. Але цієї планки я досяг уже всередині червня. Навіть написав на цю тему пост – 100 фоловерів – популярність? На даний момент лічильник показує цифру 112 фоловера.

Ще одна ціль для цього блогу було досягнення показника PR1. Так як Гугл вирішив не робити апдейт цього показника, то і цілі я не досяг. До речі уже більше ніж 90 днів не було оновлення, отож чекайте апу у найближчі дні.

За червень я досяг цілі взяти 1-2 інтерв’ю. Я взяв інтерв’ю у Степана Танасійчука і дуже задоволений тим ефектом, який я отримав. А це беклінки з кількох чудових ресурсів, та рекордна кількість ретвітів цього інтерв’ю, а значить і приріст трафіку та читачів. Отож я знову з впевненістю можу  заявити, що інтерв’ю у популярних людей – це чудовий метод просування свого блогу.

У мене була ціль тримати темп написання постів – 2 пости на тиждень (мінімум). За червень я опублікував 9 постів. Думаю, що ця ціль також досягнута. Хоч як важко писати, коли на вулиці палюче сонце, а ти сидиш у задушливому офісі.

Тепер до фінансової цілі, яку я поставив на початку червня. Я хотів довести дохід у інтернеті до 100$. Давайте поглянемо на мій фін-стріп і тоді стане ясно, чи досяг я цієї цілі.

Мої заробітки в інтернеті:

Контекстна реклама (AdSense):  0.5$ (-0.5$) – Заробіток впав у два рази, треба  переглянути розміщення банерів на сайтах.

Банери: 1.5$ (Один у шапці – Місце звільняється 7-го числа, якщо рекламодавець вирішить не продовжувати показ банера. Замовляти рекламу на цьому блозі можна тут.);

Постові продані через РотаПост і на пряму: 25,5$ (+13,5$) (На трьох блогах);

Мої послуги копірайтера: 64$ (+17$) (Написав під замовлення багато невеличких постів, та цікавих статей. Тематику поки відкрити не можу);

Партнерська програма від Fotocash : 2.5$ (+0.5$) Зайнявся нею лише у кінці місяця, але результати радують. Мінімум до сплати 10$ – Платять за реєстрацію у онлайн грі.

Усього зароблено: 94$ (+31,5$) , витрачаючи лише вільний час і свої мізки.

Як бачити досягнути цілі не вдалося, але я наблизився до неї дуже і дуже близько. В перекладі на українські грошики виходить приблизно 750 гривень. Такі гроші заробляють теперішні гос працівники, яким зменшили ставки до мінімуму. Країна дурнів.

Підсумки підбиті. Деякі цілі досягнуті, деяких не вдалось досягти, але загалом я задоволений. Перейдемо до постановки цілей на липень 2010 року:

Оскільки на вулиці жарке літо, я не буду ставити собі захмарні цілі, яких навряд чи досягну, адже я отримую неймовірне задоволення, коли підбиваю підсумки місяця і ставлю галочку при досягненні якоїсь цілі. Тому цілі будуть наступними:

Цілі в реальному житті на цей місяць:

 • Закрити всі хвости і закінчити працювати на компанію. Залишилось 30 днів.
 • Відсвяткувати день народження дружини і подарувати їй хороші подарунки.
 • Обміняти свій домашній комп’ютер на ноутбук. (З доплатою звичайно)
 • Домовитись про оренду площі для другої торгової точки та замовити  обладнання і деякі розхідні матеріали. (Хто не знає, я торгую кавою та чаєм)

Цілі в мережі інтернет на липень 2010:

 • Продовжити темп написання постів і робити кожен пост якомога цікавішим.
 • Утримати на тому ж рівні відвідуваність цього блогу, а по можливості збільшити його.
 • Добратися до планки у 50 постійних читачів і утримати її.
 • Набрати не менше 150 фоловерів у твіттері не використовуючи масфоловінга.
 • Взяти хоча б одне інтерв’ю у відомого блогера. Мабуть це буде один з російськомовних блогерів, тому я викладу інтерв’ю на 2-х мовах.
 • На кінець відростити, хоча б один з показників для цього блогу. У липні 100% має бути апдейт PR від Гугла, тому я надіюсь як мінімум на одиничку. Та й Яндекс може порадувати, хоча для цього потрібно закупити кілька десяток посилань.
 • По скільки липень буде важким для мене місяцем, то я не буду піднімати планку цілі заробітку у мережі і залишу її на рівні 100$ на місяць. Тим паче, що мій основний замовник текстів пішов у відпустку. Буду писати більше для своїх проектів.
 • Також у цьому місяці спробую розказати про новий проект, який я по-маленьку доводжу до пуття і хочу заробляти на ньому 50-100$ на місяць.

Напевне досить і цих цілей. Вони трошки можуть змінитись протягом місяця, та все ж база закладена.

Буду радий бачити ваші коментарі.

— Постовий —

Пропоную вам поглянути на чудові смачні рецепти від українських господиньок.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Наступному коментатору після мене я подарую постовий у цьому блозі. Present
Не забудь-те ретвітнути запис.

я вперше натрапила в інтернеті, коли людина ділиться – навчає інших заробляти в неті))))))))) успіхів тобі

Чудовий блог, та ще й на рідній мові…. До речі, зафоловила Вас дня два-три тому назад, і по всіх посиланнях переходжу, продовжуйте і надалі писати так цікаво, як це робите зараз.
Цілі гарні, бажаю їх досягнути, вони цілком реальні. Про дружину обов’язково пам’ятайте, день народження дружини – то дуже серйозно Smile Дружини дуже полюбляють подарунки і не тільки на дні народження Smile

Дякую велике, Натонька. Rose Дружина уже отримла половину подарунку http://akhe.info/nespodivanyj-podarunok/

А вас попрошу надіслати через контакти (Або через сторінку зв’язку http://akhe.info/zvyazok/ ), наступні данні для отримання постового:

Урл посилання (http://)
Анкор посилання (Фраза чи слово)

Так я ви перший коментатор цього посту ви і отримаєте постовий.

А великий асортимент кави? Хто постачальник?
Ти будеш на lviv.twevent.org.ua Question

Зараз маю в асортименті більше 20-ти сортів кави. купую у Чайної Країни з Києва. А вони в свою чергу купують каву тм “Монтана кофе” з Москви.
Чаю у 3 рази більше Coffee

На зустріч навряд чи попаду. Я не можу знайти можливості та час просто попасти до Львова. Погуляти та попити найкращої кави Eek!

Буває Smile Я і забув, що кава – це основний асортимент у Львові, а у інших містах – чай Smile

стало цікаво і нарешті подивився на свою кількість читачів. по rss – 14 (посилання на рсс десь в самому низу сайту, не дивуюся), а фалловерів в твіттері – 113. на жаль, останній місяць-півтора дуже мало переходів з твіттеру, навіть коли мої знайомі ретвітили посилання на мої статті. можливо це пов’язано з літом – всі на пляжі, а не в соцмережі.

вітаю з досягненнями і бажаю досягнути більшого)

Дякую. Тепер у тебе на одного рідера більше. Wink

Я ставлю собі збільшити кількість постійних читачів та кількість трафіку на блог, тому що, це основні критерії для деяких рекламодавців.
Дуже важко продавати банерну рекламу, якщо у тебе трафік близький нулю і тебе ніхто не читає.

Саме тоді вебмайстри починають торгувати посиланнями і перетворюють свій блог у ГБ. Loser

Цікавий блог, перечитав постів 20. Автору натхнення і успіхів. А відносно АП PR 100% ви можете помилятися. Взагалі ходять слухи, що цей показник можуть відмінити. Окрім того оновлюють тулбарний показник, а реальний він є перманентним(постійно змінюється ніби).

Дякую. Радий, що дописи сподобались. Постараюсь продовжувати у тому ж дусі.

Старайтесь, в мене в рідері Ви вже на постійній основі

Після таких коментарів відкривається друге дихання.
Я сьогодні навіть не думав про нові допису до блогу, а після слів “Цікавий блог, перечитав постів 20” – з’явилось кілька ідей.

Залишити коментар, або два до запису "Підсумки червня та цілі на липень"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette