• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Підсумки 2010 року та цілі на 2011

Привіт усім! Ось і підійшов до кінця 2010 рік і  я вирішив підбити деякі підсумки за цей рік, поділитись деякими своїми досягненнями та поговорити про перспективу розвитку даного блогу. Залишити увесь негатив та невдачі у 2010 році, а з собою у новий 2011 рік взяти лише позитив, натхнення та бажання працювати заради задоволення.

Сьогодні ви побачите: Основні показники блогу, цікаві пошукові запити, найактивніші учасники та відвідувачі блогу за цей рік отримають від мене посилання та подяку…

І так, почну з тогу, що подам вам трішки сухої статистики блогу про українські блоги (хоча він вже давно таким не являється) :

За 2010 рік на блозі було опубліковано 179 постів, авторство 42 з яких належать дівчині копірайтеру, якій я дуже вдячний за роботу і планую з нею ще попрацювати. Більшість з цих постів написані саме на тематику блогінгу, SEO, соціальних мереж, просування та оптимізацію блогу. Але є багато таких, в яких я описував події із свого життя та ділився радощами від зробленої роботи та отриманих дивідендів.

А писати мені було про що – від часу створення блогу (3 березня) я пережив чимало змін – скорочення з офіційної роботи, біржа зайнятості, власний бізнес, річниця одруження, 25 років, різні подорожі, свята…

Під ці потреби було створено аж 11 категорій та 100 різних тегів Thinking

  • Перейдемо до відвідуваності блогу за 2010 рік:

Статистика відвідуваності та джерел трафіку на akhe.info від 3 березня по 28 грудня 2010 року (Клікабельно)

Як бачите є лише позитивний зріст у кількості трафіку, що не може не радувати. На початку створення блогу, я був радий від того, що на блог приходить хоча б 10 чоловік. Зараз же трафік може досягати 300 унікальних відвідувачів, хоча цей ажіотаж сильно пов’язаний із новорічними запитами, під які я оптимізував ось цю конкурсну статтю.

  • Розглянемо детальніше усі джерела трафіку на мій блог:

I. Звісно найбільше трафіку я отримую з пошукової системи Google – за весь час близько 6777 унікальних відвідувачів. Ну люблять українці Гугл і все тут. А гугл в свою чергу, любить мій блог Heart

II. На другому місці стоять закладки. Ні не соціальні, вони вже давно не актуальні. Виявляється на мій блог частенько заходять, ввівши адресу блогу у своєму браузері, а не через пошукові системи чи інші ресурси. Це мене також радує – мабуть адреса не складна і запам’ятати її геть не важко. Маємо 4506 прямих переходів.

III. І на третє місце викарапався Яндекс. Від цієї пошукової системи я чекав дещо більше, аніж 1799 унікальних переходів за весь рік. Та все ж, факт залишається фактом. Над трафіком з Яндекса потрібно ще попрацювати. Також у цьому році Яндекс порадував мене, подарувавши цьому блогу тИЦ 10, після чого блог став приносити стабільний прибуток.

Скажу ще за 4 та 5 місце по джерелах трафіку. Ними стали RSS стрічка та мікроблог twitter, з показниками притоку унікальних відвідувачів на блог 1386 та 1323 відповідно. Я радий, що стільки людей читає блог через фід та мій твіттер.

  • Тепер ТОП 5 блогів за 2010 рік, які принесли найбільше переходів на мій блог:

1. Молодий блог від Максима Пащенка, який вдало заробляє на створенні MFA сайтів, приніс 154 переходи. Це все завдяки все тому ж новорічному конкурсу та новорічним запитам, які зараз приносять не малий трафік. Всі ці переходи за останній місяць! Дякую Максиму за відвідувачів та цікавий блог.

2. Другим по кількості генерації переходів став SEO блог мого російського товариша Олександра. Більшість переходів з коментарів до постів та одного невеличкого анонсу конкурсу, в якому він був у журі. Усього за 2010 рік 152 переходи. Зараз він знову почав активно займатись блогом і навіть проводить конкурс по роздачі грошових призів своїм підпищикам.

Минулого року я виграв у його новорічному конкурсі 2010 російських рублів, тепер і сам розігрую таку суму Cool Читаю його блог і набираюсь позитиву, особливу після фін стріпів.

Дякую. Олександре. І не тільки за трафік!

3. На третьому місці по доставці трафіку? гігант української блогосфери Ярослав Федорак із блогом Українська блогосфера. Якась тавтологія вийшла  Silly Він приніс 133 унікальних відвідувачі. За звичай це переходи із його постійної рубрики 3+2+1, де він робить невеличкий огляд української та зарубіжної блогосфери. Кілька разів і мій блог попадав у цю рубрику. Дякую, Ярославе, продовжуй і надалі радувати нас такими цікавими статтями.

4. Четвертим став блог Вовки. Він приніс не мало не багато 115 переходів. Це трафік від коментування, а також від участі у конкурсі. Крім того у цьому році було викриття крадія текстів. Вовка на своєму блозі написав цікавий пост про копірайтерів та біржі контенту.

Дякую тобі, Вовка, за класний блог. Я за ним спостерігав з самого початку створення. Його успіх залежав тільки від тебе – і ти справився!

5. На п’ятому місті мій Блог програми Підйом, але це місце по праву належить  Тарасу Амброзу та його блогу про життя – він приніс мені за 2010 рік 103 переходи. Трафік йшов з банера конкурсу, який Тарас розмістив на місяць, знаходячись у статусі журі того ж конкурсу.

Дякую тобі, Тарасе, за цікаві пости з життя та простоту викладення. продовжуй нас радувати і у 2011 році.

Топ Топом, але я не можу не відмітити і не похвалити таких людей як:

Христина, та її найпозитивніший блог у світі  Жовті окуляри;

Яна Смакула із своїм неперевершеним блогом про Хенд Мейд;

Микола Шпира із його блогом про дизайн, архітектуру та мистецькі фото;

Мій брат Вульп із його Логовом;

Та багатьох інших, хто так чи інакше відноситься до читачів та поціновувачів мого блогу. Якщо кого не згадав, ви вже вибачайте. Нехай вам у новому 2011 році гикнеться Cat 2

  • Тепер, як і обіцяв, цікаві запити, по яким знаходили мій блог, а також мої відповіді (все ж таки люди прийшли на блог саме за цим):

чи можна заробити гроші в інтернеті
Звісно можна! Потрібно як і в реалі працювати, працювати і ще раз працювати!

хочу заробити гроші
Цікаво, хто цій людині заважає? Заробляйте на здоров’ячко.

як заробити великі гроші
Ну це я вже не знаю. Мабуть, потрібно спочатку заробити маленькі.

як заробити міліон
Заробити 2 рази по 500 тисяч. Якщо будете шукати з помилками, то ніяк.

яку придумати свою власну справу.щоб заробити багато грошей
Сісти в куточку та в тиші, взяти блокнот і почати записувати усі ідеї, які приходять в голову. Навіть абсурдні. Потом розібрати усю цю писанину і реально оцінити ринок, на якому вирішили вести власну справу. Другий варіант – це колективний мозковий штурм. “Гуртом і батька бити легше.”

шукаю спонсора
Удачі в пошуках. Я вже знайшов =)

Далі кілька одноманітних, але цікавих запитів:

онлайн ігри для дорослих
Ну де ви бачили на SEO блозі такі ігри?

цікаві ігри для дорослих
Комусь хочеться екзотики.

ыгри для дорослих
Коли сеча б’є в голову, то виникають саме такі запити.

телебачення в моєму житті
Чому ви шукаєте відповіді в інтернеті? Пошукайте її в собі.

табличка множення
Ніколи не думав, що хтось знайде мій блог по такому запиту Laugh

популярні українські блоги
Пішов одягати корону – я популярний! Drool

Усе, з запитами розібрались. Можливо, хтось навіть посміхнувся. Я за вас радий.

  • Хочу показати найбільш цікаві дописи за 2010 рік. Пости, які набрали найбільше переглядів:

(5153 перегляди) Як заробити гроші? – Цей пост для новачків я написав доволі давно. Тоді я якраз вправлявся у написанні оптимізованих текстів під окремі запити. Коли запит почав давати трафік, я підкупив кілька вхідних посилань з потрібними анкорами і обмінявся з тематичними блогами посиланнями саме на цей пост. Як результат – зараз пост знаходиться на 4-му місці у Яндексі та на 8-му у Гуглі, по запиту “як заробити гроші”. Та ще кілька запитів з цього посту у ТОП 10 пошукових систем.

Загалом пост цікавий і корисний, раджу до ознайомлення.

(4977 переглядів) Конкурс: Новорічний сценарій – Не дивно, що конкурсні пости попали до найбільш перегляданних. Усі люблять шару. усі люблять гроші. Та не тільки в конкурсі справа. Тут знову велику роль зіграли правильно підібрані ключі під новорічну тематику. Самі розумієте – під Новий рік, та і будь-яке інше свято чи подію, кількість запитів зростає і відвідуваність просто зашкалює. Звісно, свою роль у піднятті в ТОП по новорічним запитам зіграв з десяток куплених посилань, та все ж основою є правильно оптимізований текст.

До речі, запрошую усіх до участі. Можна, написавши лише один пост, виграти 50 WMZ.

(4194 перегляди) Онлайн ігри – ЗЛО – Чесно кажучи, від цього посту я не очікував такого притоку трафіку. Я просто вирішив розказати людям, скільки часу, або й навіть грошей, забирають у нас онлайн ігри. Показав на своєму прикладі. скільки можна зробити корисних речей, замість того, аби бавитись у дитячі ігри. Трішки магії SEO і правильні ключики – ось вся робота над трафіком. Результат ви бачите самі.

Дорогі друзі, годі грати в онлайн ігри – займіться справою.

(3216 переглядів) Конкурс: “Один день у шкурі мільйонера” призовий фонд 600 гривень – Я довго шукав спонсорів та журі, але в результаті все вдалось і в конкурсі прийняли участь більше десятка блогерів. Як на мене, то для молодого блогу і такого невеличкого призового фонду, це хороший результат. Дякую усім хто приймав участь. Пост набрав стільки переглядів саме завдяки вам.

(2266 переглядів) Інтернет телебачення – цей пост ще одна спроба написати оптимізовану під кілька НЧ запитів статтю. Як бачите, корисної інформації там не так і багато, але внутрішня оптимізація та правильне розташування і вживання ключових слів і досі дає свої плоди.

  • На цьому закінчимо з постами, що набрали найбільше переглядів і поглянемо на дописи, які набрали найбільше коментарів, а значить викликали не аби яку цікавість у читачів:

Конкурс: “Один день у шкурі мільйонера” призовий фонд 600 гривень58 коментарів.

Ну тут і пояснювати немає чого. В українській блогосфері конкурси – це не часта подія, тому і такий ажіотаж.

Співпраця з твіттерянами47 коментарів.

Я набирав активну групу блогерів, які хотіли б ділитись та обмінюватись трафіком з твіттера. Але із моєю постійною зайнятістю та ліню – ця група без вливання нової крові по тихеньку вмерла. Саме тому і так багато коментарів – нові ідеї звертають на себе увагу. Я ще поки не вирішив, чи варто продовжувати цю затію, чи можливо, робити огляд української блогосфері в іншій манері. 2011 рік покаже =)

Постовий за ретвіт45 коментарів.

На шарову роздачу постових із блогу з тИЦ 10 збіглось чимало люду і залишили трішки коментарів. Я усі вихідні посилання проставив, як і обіцяв в пості. Акція вдалась – я отримав трафік і чимало згадок у твіттері, взамін подарував кілька вихідних посилань.

Мільйонери конкурсанти31 коментар.

Пост підсумок конкурсу, де розігрувались 600 гривень. Конкурсанти трошки нафлудили і витягли пост до статусу популярний Eek!

Українське чи російське30 коментарів.

Мої судження про те, на якій мові краще вести блог, викликали дискусію, яка розтягнулась на кілька сторінок. при більшій популярності блогу, я думаю, що пост мав би дещо більший відголосок.

Загалом за час існування блогу було було залишено 982 коментаря (надіюсь до кінця року на 1000), їх залишило 123 різні людини. Про спам я мовчу – його близько 400 коментів, тому в цю 1000 я його не включаю.

  • Тепер залишилось показати 5 самих активних коментаторів за 2010 рік:

1. ELECTRIC – лідирує із 57 коментарями;

2. Не Кіт – залишив 42 коментарі;

3. Wolpix – відмітився 39 разів;

4. Fanta34 коментарі за 2010 рік;

5. Asenyk – написав 25 коментів.

Усім коментаторам я дуже вдячний. Адже чим більше обговорюється будь-яка робота, тим мені приємніше. Давайте робити один одному приємне.

  • Хотів було ставити реальні цілі на 2011 рік, але коли переглянув скільки я тут написав, вирішив просто написати таку ціль:

Вдало, весело, щасливо, та вкрай цікаво прожити 2011 рік!!!

Я і вам бажаю нових та великих звершень у наступаючому 2011 році. Нехай ви та ваші близькі будуть здорові та займають гідне місце у житті. Веселих вам свят.

На десерт сьогодні не відео, як зазвичай, а символ 2011 року – зайчик.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Здається мені, що відвідування з ТвітДеку, наприклад – потрапляють в категорію джерел “дірект”, тобто сказати що така кількість чисто “прямих” заходів – не можна.

Хоч я на 100% не впевнений.

ТвітДек? Хм – вперше чую. Якийсь я не обізнаний.

http://www.tweetdeck.com/ – твітер-клієнт.

Ну тоді навіть не знаю. Виходить твіттер приносить дещо більше трафіку.
Та й взагалі він чудово допомагає з індексацією сторінок.

ELECTRIC, Не Кіт, Wolpix – ви спамери Smile

ROTFL Хто б казав. Зафлудили весь блог =)

Бажаю цільового трафіку у наступному році Big Smile)

p.s. Fanta – флудер Smile

Дякую. Будемо старатись просувати блог по цільовим запитам.
Хоча кілька сотень не цільового трафіку не будуть зайвими. Snicker

Цікаво було почитати, дякую за згадку. З Новим роком і натхнення на нові досягнення.

Я так зрозумів, що статті написані не тобою в РСС і на головну сторінку не попадають. В статті багато підсумків, а про нові цілі мало написано.

Так, ті статті були під ГГЛ та постові.

Цілі поставлю на початку року. Як завжди робив із підсумками місяця.

Сил не вистачило написати про цілі =)

Ниче что я по-русски? Wink
Рад, что мой блог дал тебе немного трафика. Хорошие итоги и цели в будущем у тебя. Желаю сбыться запланированному.
Всех с наступающим Новым годом!

Конечно ничего страшного.
Спасибо, что ты есть и что есть твой блог. И тебе удачи в Новом Году.

Нічогенький такий стрибок за неповний рік,мені б так Chicken 2

Це при тому, що я не вкладав у блог жодної копійки і не дуже серйозно відносився до його ведення.
Якби блогінг був для мене суто роботою, то думаю, за один рік можна стрибнути набагато вище.

Працюй над показником відмов. Знаю, що дуже складно, але треба якось

Я думаю 1.65% це взагалі мізер. Це при тому, що останніх 2 тижня тут тусується купа юзерів, які шукають новорічні конкурси та новорічні привітання. Heh

спамери так спамери))
ну і зайчисько на картинці)
успішного розвитку блоґу в 11 році!

Велике дякую. Буду старатись – є великі плани, щодо розвитку цього блогу. Думаю за 2011 рік вдасться їх реалізувати.

Залишити коментар, або два до запису "Підсумки 2010 року та цілі на 2011"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette