• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Підстаркуваті користувачі інтернету це в основному чоловіки

Компанія Panda Security провела демографічне дослідження. в ході якого виявилось, що серед літніх користувачів інтернету майже немає жінок.

90% усіх користувачів мережі, які перетнули позначку у 60 років – це чоловіки. Правда вони проводять у мережі в середньому 5 годин на тиждень. Більшість (98%) використовує доступ до мережі для перевірки пошти. 67% з них виходять у інтернет для пошуку способів проведення свого вільного часу, якого у них при достатньо. Також 58% чоловіків на пенсії користуються інтернет банкінгом.

У ході опитування виявилось, що аж 66% чоловіків думають, що вони мають посередні знання у галузі інтернету, відчуття безпеки притаманно 74% респондентів. У такому віці 22% зауважили, що використовують інтернет для поглиблення та поліпшення своїх знань, що не може не радувати.

Мало того, чоловіки похилого віку також роблять покупки у інтернеті, цей показник сягнув 54%. Правда більшість (62%) купують путівки на відпочинок, 56% купує софт, 46% платить за медіа файли. І лише 10% чоловіків роблять онлайн закупівлю провіанту.

От такі вони наші користувачі інтернету за 60.

— – —

Я думаю пользователям интернета такого возраста очень понравилось бы побывать на курорте древняя индия. Там тебе и отдых и куча впечатлений. Большое количество памятников и культурных ценностей. Множество интересностей в плане религии.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Підстаркуваті користувачі інтернету це в основному чоловіки"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette