• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Підлітки цінять віртуальні предмети

Знаете ли вы, что грузоперевозки по Украине дорожают с каждым днем? Заказывайте доставку грузов уже сейчас, потом может быть поздно.

Нещодавно спеціалісти з університету Карнегі-Меллона провели дослідження, у ході якого вияснилося, що сучасні підлітки цінять свої віртуальні предмети так само, як реальні.

До таких віртуальних предметів можна віднести колекції фільмів, серіалів, фотографій та музики. Також у цей список входять персональні блоги, сторінки у соціальних мережах та віртуальні подарунки.

Мало того, те що віртуальні предмети не мають аналога у реальному світі, придають їм ще більшої значущості в очах молодого покоління.

Наприклад, під час опитування більшість підлітків зголосились на тому, що віртуальна фотографія краща за реальну, адже її можна розмістити у соціальній мережі та отримати відгуки, оцінки та коментарі друзів та інших людей. Крім того, молодь розміщує фото у мережі ще й для того, аби мати до них доступ з будь-якої точки світу.

В цьому опитуванні приймали участь підлітки віком від 12 до 17 років із благополучних сімей, та ті, які є активними користувачами інтернету.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Підлітки.
Насправді фільми і музика не такі вже й віртуальні, адже за них доводиться платити справжні гроші… Я вже мовчу про блог=гроші+праця

Залишити коментар, або два до запису "Підлітки цінять віртуальні предмети"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette