• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Підбір семантичного ядра

Мікро-нішу для свого будівельного сайту я підібрав, тепер прийшла пора визначати синтематичне ядро. Тобто основні ключові фрази, під які будуть заточуватись окремі сторінки, категорії та головну сторінка майбутнього мега прибуткового сайту =)

Як і минулого разу я юзаю ВордСтат від Яшки та визначаю основні категорії та підкатегорії у своїй мікро-ніші. Та самперед потрібно попарсити ключі. Я все роблю руками, хоча існують платні програмки для цієї нудної справи.

І так, я створив екселевський документ та ось таку табличку:

У мене вийшло біля 700 запитів із словом “паркет”. Далі я почав розділяти їх по категоріям, а пусті та безглузді запити видаляти. Вийшло приблизно щось таке:

Витратив більше 3-х годин лише на ці прості маніпуляції і це ще тільки початок. Крім слова “паркет” є ще “паркетная доска” та інше. З цими ключами теж потрібно попрацювати. Думаю то вже тема для наступного посту.

Як бачите, я розділив запити на прості та зрозумілі категорії: Види, класи та типи паркету; Все, що пов’язано з роботами над паркетом – укладка, цикльовка, чистка, знімання, фарбування, реставрація і т.д.; Ключові фрази із словами: купити, орендувати, вартість паркету та інше; Розділ з матеріалами для паркету – фарби, лаки, клеї, фанера; Ще є розподіл по містам: Москва, Київ, Тернопіль, Харків. Думаю згодом зробити карту – “Де можна купити паркет”.

Зараз же потрібно конкретніше розбити по категоріям ці слова та словосполучення. Я відразу в голові міркую які будуть статті та мануали по встановленню, очищенню та цикльовці паркету – це дуже корисно на цьому етапі створення сайту.

Також я вже приблизно бачу як буде виглядати контекстна реклама у цих статтях та мрію про високий ctr.

Ну здається по ядру то усе. Буду доповнювати у наступному пості. Слідкуйте за оновленням блогу.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Нины прикупив кейколектор. Зразу здалося що це якась дуже складна штука, але зараз потроху розбираюся

Відпишешся по результатам роботи.
За 25 баксів брав?

Уже більше як півроку його юзаю і ні разу не пошкодував, що купив. Мені спочатку теж здавалось, що це щось складне і не зрозуміло як ним користуватись. Але я прочитав декілька постів про самі базові налаштування і початок роботи і, як виявилось, нічого там складного нема.
Основне, что мені подобається: можна запустити збір ключів і робити іншу роботу, всі дані в одному місці, тобто дивишся і наглядно бачиш всі показники по кожній ключовій фразі в таблиці, можна відфільтрувати дані і на виході отримати таблицю, максимально наближену до бажаного результату.
Звичайно, навіть після цього треба сидіти і розділяти ключі по категоріях, але купа роботи дійсно робиться автоматично

За день вже якось розібрався і вник в деякі нюанси, такі як пошук проксі серверів, та найм індусів для вводу капчі на вордстаті))

Залишити коментар, або два до запису "Підбір семантичного ядра"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette