• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Підбір копірайтера

Рухаючись по плану, який написав тут, дійшов до такого моменту як підбір копірайтера. Розкажу де я буду шукати копірайтера та як наповнювати сайт. Якими статтями та з якою періодичністю.

Вчорашній пост про те, що я планую відкрити невеличке агентство з копірайту, підняв десятки коментарів, думки в яких вказують на те, що робити цього не потрібно – діло не вигорить. На справді я поки що лише планую це зробити і беру до уваги всі за та проти, тому радий, що ви висловлюєте свої думки з цього приводу.

Якщо я все таки це зроблю, то питання про копірайтера для сайту про паркет і для інших моїх сайтів відпаде автоматично. Це, до речі, одна з причин чому я думаю орендувати офіс та найняти копірайтерів – це може вийти дешевше, ніж замовляти контент у фрілансерів. Але це інша тема.

Якщо з агентством не вийде, то у мене є надійний копірайтер, який пише сам, або замовляє у своїх колег, які більше петрають у тій чи іншій тематиці. Але якщо він заламає ціну більше 2$ за 1к знаків, то доведеться шукати копірайтера на біржах контенту.

Оскільки семантичне ядро для сайту я підібрав, то залишиться лише давати завдання та виставляти ціну за 1к знаків без пробілів і шукати адекватного виконавця.

Які я буду ставити вимоги до виконавця:

– Вживання в статті ключових фраз та словосполучень, гармонічно вписаних в загальний текст статті;

– Розбиття статті на абзаци;

– Під кожен ключ окрема стаття, мінімум 2к символів, в середньому 4к;

– Ніяких граматичних помилок;

– Зрозумілий та читабельний текст;

– Жодних фантазій, лише факти – без “води”, текст по темі ключової фрази;

– Якщо рерайт, то посилання на першоджерело;

– Бажана унікальність 100%, можна 95%;

– Виконання роботи в короткі строки – мінімум 1 стаття на день.

Про оплату я вже казав – до 2 у.о. за тисячу знаків. Читаючи останній пункт, відразу хочеться перейти до обговорення частотності публікацій на сайті:

Я вже неодноразово наголошував на тому, що частота публікацій істотно впливає на індексацію сторінок та зростання трафіку з пошукових систем – це вже перевірено не одноразово!

Саме тому планую публікувати на перших порах мінімум по 3-4 пости на тиждень, а коли знайду постійного копірайтера чи групу, то частота зросте до 1-2х публікацій на день, або й більше.

Наступні пости будуть про перелінковку та юзабіліті на сайті, що збільшують час перебування юзерів на сайті. А наразі бувайте.

— – —

Для любого нормально сайта нужен человеческий хостинг с минимальными ценными и отличной ценновой категорией. Но оказывается существует хостинг с бесплатным тестовым периодом – можно посмотреть подходит ли вам параметры будущего хостера и только тогда заказывать услуги. очень удобно и экономно.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

2 y.o. платиш із розміщенням чи без?

Ще нічого не плачу. Це ціна, за яку я планую купувати контент у копірайтера на сайт про будівництво.

Так 2 у.о. за 1 знаків без розміщення.

думаю що якщо правельно все організуєш то буду замовляти у тебе контент. Якщо будуть щей продающі тексти, то буде просто жир.

Все буде ок. А поки в пошуках.

Ну все Smile. Назад дороги нема. Тепер бажаю успіхів в твоєму починанні. Розміщуй оголошення на bloggers.lviv.pro. Профільний жеж ресурс.

Все буде. Правда пост не про це, а про контент на будівельний сайт. Але раз вже зачепив тему щодо власної ідеї з копірайтерами, то нехай так буде.
Буду розміщуватись усюди, де тільки зможу.

Саня, ты когда будешь копирайтеров искать ты бери и украино и русскоязычных. Заказчики разные могут быть. За иняз пока рано говорить. Там самому языки надо знать

Напевно іноземними мовами не буду займатись. Хоча…

Залишити коментар, або два до запису "Підбір копірайтера"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette