• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Підбір доменного імені та вибір хостингу

Продовжую будувати сайт про будівництво, точніше про кілька матеріалів, що використовуються при будівництві та ремонті квартири або будинку. Хоча я роблю це повільно, але знаю, що до кінця року основну частину робіт буде закінчено, а далі час покаже результати моєї роботи.

Після вибору мікро-ніші та підбору СЯ для сайту, пора подумати про реєстрацію доменного імені та про хостинг для бази даних майбутнього сайту.

Почну з хостингу:

Для початку багатьом згодиться і простенький безкоштовний хостинг. Та я притримуюсь такої думки, що навіть хостинг, на якому розміщується сайт, має деякий вплив на видачу сайту у ТОПі пошуковиків. Так, нехай незначну, але якщо сайт буде довго в “дауні”, або через хочтинг буде довге завантаження сторінок сайту, то це однозначно вплине на якість сайту, а значить і на “відношення пс” до нього.

Тому  я обрав платний хостинг. Та в принципі мені обирати не довелось – я просто збільшив місце на та можливу кількість баз даних на тому хостингу, де знаходиться кілька моїх сайтів. Це ЕраХост. Можливо з часом, я перенесу його на окремий хостинг, але то буде тільки тоді, коли він почне давати суттєве навантаження на сервер.

Зараз я плачу всього на всього 6$ на місяць і отримую 10к Мб на сервері та 15 баз даних MySQL. Цього більше ніж достатньо і ціна радує. Але, якщо ви також створюєте сайт разом зі мною, то обирати все одно вам =)

Перед читанням посту далі, можете одним оком оцінити цікаві події в світі.

Тепер про підбір доменного імені та зони домену:

Оскільки трафік я буду ловити рушний, то й доменне ім’я обирав в зоні .ru

Реєстрував у http://www.mnogodomenov.biz/ за 93 російських рублі.

З вибором було трохи важче, бо такі файні імена такого типу як parket.ru вже давно зайняті. Скористався можливістю підбору доменного імені http://www.mnogodomenov.biz/d_choice/ і обрав домен із дефісом та словом “купити”. Самі кмітливі швидко знайдуть мій новоспечений ресурс.

Можна було звісно пофуричити і придумати щось типу parketoff.ru, чи na-parket-s.ru =) Але я відштовхувався від того, що пс й досі враховують назву домену при ранжувані його у видачі, тому втулив у назву ключ.

Далі я прописав DNS хостера на домені у реєстратора, зачекав кілька годин та залив WordPress на хостинг.

Поки що це все, на що мене вистачило. Далі буду прописувати опис блогу та встановлювати плагіни. Вцілю шаблончик, відредагую його, зроблю кілька основних категорій та опис до них, під-редагую код, зроблю файлик роботс.ткст та інше. І звісно напишу про це все у свій блог.

Наповнювати контентом вирішив сам, адже практика показує, що хоча б на початку проектом потрібно займатись самому.

Підписуйтесь на оновлення, та слідкуйте за розвитком подій.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Никогда не думал, что домен к хостингу прикручивают вручную такие барышни. Спасибо, Саня, просветил.

Це фотка ще 2008 року. Як вперше побачив, так відразу про адалт задумався =)

Цікаво, “баришні” реальні, чи підфотошоплені? Grin

Цього нажаль не знаю. Фотка – то не діло моїх рук. Думаю, що це звичайні моделі, або робітниці хостинг-центру.

Залишити коментар, або два до запису "Підбір доменного імені та вибір хостингу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette