• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Петербурзький університет створить фонд для інвестування IT-стартапів

Національний дослідницький університет інформаційних технологій, механіки та оптики – ІТМО підписав 28 жовтня в Санкт-Петербурзі Меморандум про взаєморозуміння з венчурним фондом RSV Venture partners. Як повідомили кореспонденту ІА REGNUM в університеті, результатом співпраці стане створення на базі університету венчурного фонду для інвестування в IT-стартапи, обсяг фонду складе приблизно 6 мільйонів доларів США.

Життєвий цикл фонду триватиме від 20 до 30 місяців. В Навчально-науковому інноваційному комплексі ІТМО на Біржовій лінії Васильєвського острова буде створено акселератор площею до 400 кв. м, де розмістяться проектні команди. Там вони зможуть вести свою діяльність, отримуючи експертну підтримку від відомих підприємців у сфері IT. Початок роботи фонду і акселератора заплановано на перший квартал 2012 року.

Вам також буде почитати про памм инвестирование. Це цікава сфера, в якій крутяться великі гроші та % прибутку.

Акселератор – це навчальна програма, тривалістю 3-4 місяці, яку планується проводити два рази на рік. На цей час від 6 до 15 команд молодих підприємців отримують інвестиції до 15 000 доларів США, приміщення, безкоштовні послуги юриста і фахівців в області IT, маркетингу, менеджменту. Щотижневі зустрічі з відомими підприємцями, семінари, лекції, стажування у зарубіжних партнерів дозволять учасникам програми створити свій успішний бізнес. На закінчення кожного циклу будуть організовані “Дні інвестицій”, на яких у молодих підприємців буде можливість представити свої проекти великим компаніям і фондам, з метою отримання додаткових коштів на розвиток.

“У нас є унікальний досвід реалізації початкових стадій інноваційних проектів у сфері ІКТ, і створений венчурний фонд доповнить інноваційну інфраструктуру ІТМО, яка вже включає в себе підрозділи, спрямовані на успішну комерціалізацію розробок – коментує ректор НДУ ІТМО Володимир Васильєв. Підтримку фонду зможе отримати будь-який російський стартап, у випадку, якщо він буде визнаний перспективним. Інноваційний проект зможе розраховувати не тільки на фінансування, але і технологічне та консультаційне супроводження силами науково-технічного персоналу НДУ ІТМО.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Інвестування це насамперед наука, без вивчення азів якої, початковий інвестор може втратити весь свій інвестиційний портфель. Думаю що фонд, буде мати перспективи в майбутньому.

Залишити коментар, або два до запису "Петербурзький університет створить фонд для інвестування IT-стартапів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette