• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Перший млинець комом

У першому пості цього блогу, присвяченого українській блогосфері та українським блогерам загалом, я хочу відповісти на такі запитання:

  • Що таке блог і кому він потрібен?
  • Чи можете ви створити  власний блог?
  • Чому я створив цей блог?
  • Чи можливо заробляти гроші блогінгом і як багато?

Надісь перший пост не стане комом у горлі ) Ну поїхали:

  • У Вікіпедії визначення блогу таке:

Блог (також блоґ, англ. blog, від web log, «мережевий журнал чи щоденник подій») — це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блогів характерні короткі записи тимчасової значущості. Блогерами називають людей, які є авторами блогів. Сукупність усіх блогів в Інтернеті створює блогосферу.

Що тут можна ще додати. Все коротко і ясно. Головне те, що блог – це той самий сайт, інформація на якому оновляється частіше і з якоюсь періодичністю (бажано).

Блоги потрібні як і пересічним людям, аби розповідати про визначні події у своєму житті, так і тим хто хоче поділитися професійними знаннями. Маючи блог, можна поділитися із суспільством своїм досвідом у будь-якій сфері. Мало того, по мірі написання цікавих статей та новин у своєму власному блозі, ви обов’язково з часом знайдете однодумців, які в свою чергу допоможуть Вам у вирішенні ваших питань. Також блоги часто заводять компанії, аби донести до більшої кількості людей (потенційних клієнтів) перелік свої послуг чи товару. Блог це чудовий інструмент для представлення своєї особистості та умінь. Наприклад ви дизайнер чи художник. Ваше коло друзів обмежене, якщо ви спілкуєтесь лише в реальному світі. А створивши блог-портфоліо, ви легко зможете знайти нових клієнтів і збільшити свої прибутки.

  • Зараз створити власний блог стало неймовірно просто.

Особливо після появи такого двигунця як wordpress. Для цього не потрібно великих знань, чи якихось особливих навичок. Будучи пересічним юзером інтернету, достатньо почитати інструкції по встановленню двигуна на хостинг. (Що таке хостинг і домен я розкажу у наступних постах) Погуглити і знайти потрібні шаблони (теми), плагіни. Визначитись з тематикою блогу (про це також будуть окремі пости) і писати, писати і ще раз писати. Повірте, не поміченим ви не залишитесь.

  • Переглядаючи блоги створенні українцями для українців я зрозумів – їх неймовірно мало.

Українська блогосфера все ще знаходиться у зародковому стані. Їй ще далеко навіть до рунету. А там зараз розпочався справжній бум. Я вирішив допомогти тим, хто хоче створити власний блог і не знає як це зробити. Цей блог допоможе людям зрозуміти, що ведення блогу це просто, корисно для України і при правильному підході прибутково. Мені хочеться, щоб кожен зміг вільно створювати, наповнювати корисною інформацією та правильно просувати свій блог. Ось чому я створив цей блог.

  • Заводячи свій щоденник ви, мабуть ніколи не задумувались над тим, що він зможе приносити вам хоч якийсь прибуток.

І дійсно, якщо ви будете так думати, він ніколи не дасть вам ні копійчини. На блогах можна і навіть потрібно заробляти. Я не кажу, що потрібно ставити заробіток з блогу як основну ціль. Але така думка потрібна. Багато блогерів починали писати свої пости, вважаючи це своїм хобі. Але, коли їх коло читачів стало величезним і вони отримали популярність, їм доводилось все більше часу віддавати блогінгу. А як ми знаємо, час це гроші. І аби залишатися на плаву, новоспечені манімейкери стали додавати на свої ресурси рекламу у вигляді банерів та текстових посилань. Зараз популярні блогери продають місця під банери за крупні суми, що перевищують сотні доларів у місяць. Хобі стало повноцінною роботою.

Я думаю і ви зможете знайти свою нішу в українській блогосфері. Адже ще є багато місця під сонцем.

Як ви вважаєте, перший пост не став у вас в горлі комом? Варто продовжувати у такому ж стилі чи варто щось змінити?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Спасибі! Дуже вдячний авторові за інструкцію. Знали б Ви, як це мені доречно. Обов*язково скористаюся нею (чи, принаймні, спробую)!
“Вигорить” мій власний блог чи ні – то вже будуть мої пробеми. Це не від міняє моєї вдячності Авторові за його працю. Вона не марна!

Залишити коментар, або два до запису "Перший млинець комом"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette