• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Перенос сайту у GGL

Після того як я купив блог, на якому наміряюсь заробляти непогані кошти з-за допомогою продажу лінків, потрібно було вирішити питання з переносом цього блогу в свої аккаунти у ГГЛ та РотаПост. Благо блог уже був прийнятий у ці біржі і залишалось всього на всього перенести усі бази до себе.

Про GGL я уже писав не один раз – тут, тут і навіть отут. У тих публікаціях ви зможете почитати про саму систему та скільки можна у ній заробляти. Також є пост про просування сторінок з-за допомогою вічних посилань з ГГЛ.

Щоб перенести сайт у ГГЛ до свого аккаунту потрібно, щоб власник цього сайту у своєму аккаунті написав листа до адміністрації з проханням переносу. Здається все просто: У листі вказати урл сайту та до кого його перенести. Але на цьому процедура переносу лише починається.

Коли адміністрація обробить запит та погодиться на перенос, то тому, на чий аккаунт буде робитись перенос приходить лист по внутрішній пошті із запитом до готовності та бажання прийому. Мало хто там хоче вам закинути свій сайт із тисячами вилетівших сторінок. Тут усе ніби правильно та коректно зі сторони системи ГГЛ.

Після моєї згоди, протягом кількох годин з’явився сайт в аккаунті, але його потрібно було підтвердити через мило. Тут були якісь трабли, бо лист довго не приходив. Але після листування з адміністрацією за 1 день це питання було вирішене.

Виявилось, що сайт, який перенесли до мого аккаунту мав мінусовий баланс. Близько 10к рублів. Через якийсь глюк у ГГЛ і на моєму балансі зображалась сума у -10 тисяч руб. Прикра картинка. Знову листування з модераторами. На скільки я зрозумів так трапилось, бо попередній власник виводив гроші із системи, тому загнав баланс у мінус – хоча як тапе могло трапитись не зрозуміло.

Та це ще не всі нюанси переносу блогу у ГГЛ: Після остаточного переносу я все одно не дорахувався на балансі близько 250 рублів. Виявилось, що відбулось списання коштів з рахунку за зняття посилань оптимізаторів. Хоча я перевірив сторінки із лінками – все на місті: і посилання є і сторінки у індексі. Хз. Написав до адміністрації і ось відповідь:

Довелось зняти посилання і відчути якусь несправедливість на собі. Наразі сторінки у індексі і готові прийняти інші посилання оптимізаторів. Правда на таку ціну можливу і не знайду покупців.

Я надіюсь це єдиний негатив, який подарував мені ГГЛ із роботою над цим сайтом. Продовжую чекати замовлення постових на нього – час іде, а робота не робиться.

З РотаПостом там окрема історія. Потрібно було розміщувати файлик  в корені сайту, аби показати. що я дійсно маю права власності на цьому ресурсі.

Виходить що системи слідкують за шахраями. Похвально.

А ви переносили сайти у РотаПості чи ГГЛ?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Может здесь несправедливость не со стороны ГГЛ, а вашего нерадивого продавца блога, который предусмотрительно умолчал о некоторых нюансах. Потому я и не люблю покупать сайты, помимо самого сайта не знаешь какую репутацию ты покупаешь к этому сайту со стороны парнерок, как ссылочных, так и тизерных.

Та продавцю я довіряю. По його словам усі сторінки були в індексі і з цими посиланнями також. ХЗ як це трапилось, але не приємно.

Окрім того стоїть галочка, що блог продає тимчасові посилання, хоча сапоподібних кодів немає.

Залишити коментар, або два до запису "Перенос сайту у GGL"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette