• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

PayPal проведе глобальне удосконалення платіжної платформи

PayPal найближчим часом може об’єднати систему електронної комерції, мобільних платежів та роздрібну торгівлю в єдину платіжну платформу. У ній кожен користувач зможе здійснити покупку або сплатити послугу за допомогою PayPal, незалежно від наявності підключення до мережі. Нова платіжна платформа дозволить проводити транзакції, підтверджуючи свою особистість одним з безлічі способів: за допомогою сканування штрих-коду або QR-коду, а також використовуючи можливості мобільних пристроїв з NFC-чіпом. Крім того, основний спосіб авторизації, за допомогою телефону та PIN-коду, також буде доступний.

 

Дуже важливо, що дилерам і користувачам PayPal не доведеться витрачати гроші на оновлення інфраструктури – нова платіжна платформа не вимагає введення нових платіжних терміналів, для роботи з системою буде потрібно тільки телефон. Варто зазначити, що можливості оновленої платформи PayPal не будуть обмежені платежами. Ще до покупки продавці і покупці можуть взаємодіяти, наприклад, через систему мобільної реклами. Крім того, інтелектуальна платформа, проаналізувавши кілька покупок, допоможе користувачеві робити нові придбання, наприклад, підкаже найбільш прийнятні магазини, порівнюючи дані про наявність і ціни на товари. Для цього будуть використовуватися технології геолокації сервісу Where і можливості однойменної програми для смартфонів.

— – —

Я уверен в том, что среди читателей моего блога есть те, кто курит. Я также уверен в том, что среди курильщиков есть те, кто хочет заняться своим здоровьем и бросить курит. Для них отличным решением станут электронные сигареты IQ 510m. Я знаю что вы уже 100 раз слышали об этом способе борьбы с курением, но вам все таки стоит попробовать его лично. Бросайте курить – вы это можете.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "PayPal проведе глобальне удосконалення платіжної платформи"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette