• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

ОС Windows 8 уже готова

Можна купувати у наших інтернет магазинах, а можна поглянути на каталог зарубіжних http://internet-magaziny.com/newegg.html та купити якусь продукцію там.

Нещодавно компанія Microsoft повідомила  про запуск у виробництво Windows 8, що є фінальним етапом на шляху випуску операційної системи.

Розробка програмного коду системи завершена, і у Microsoft стверджують, що у фінальному білді були враховані усі відгуки користувачів та розробників, що  займалися тестуванням нової системи починаючи від перших версій. Це дозволить виробникам програмного забезпечення підготувати свої розробки до моменту запуску Windows 8 що відбудеться в жовтні.

Розробники, ІТ-професіонали та партнери Microsoft отримають доступ до фінальної версії операційної системи вже в цьому місяці в декілька етапів:

– 15 серпня: Буде дозволене завантаження Windows 8 через підписку MSDN розробникам які також зможуть відвідати Windows Dev Center, щоб отримати доступ до фінальної збірки Visual Studio 2012.

– 15 серпня: Через підписку TechNet операціну систему отримають люди що розгортають систему у корпоративних мережах.

– 16 серпня: Завантаженнячерез договір Microsoft Software Assurance для Windows який дозволяє тестувати то розгортати мережу на основі новиї ОС у компаніях та організаціях

– 16 серпня: Нову ОС отримають члени Microsoft Partner Network

– 20 серпня: Windows 8 Буде доступна через Microsoft Action Pack Providers (MAPS) – партнери корпорації, що обслуговують підприємства малого і середнього бізнесу.

– 1 вересня: Ті хто використовує Volume License, проте  без договору Software Assurance, зможуть придбати Windows 8 через реселерів Microsoft Volume License.

Також для розробників буде можливість відвідати Windows Dev Center, для того, щоб отримати доступ до усіх інструментів,що необхідні для дизайну, розробки та продажу додатків в Windows Store. У той час, як в перши бета-версіях програми були безкоштовними, в RTM-версії буде можливість продавати свої розробки, тому ті, хто отримає доступ до RTM, зможуть бачити платні додатки в Windows Store.

Windows 8 стане доступною користувачам з 26 жовтня. В цей же час користувачі Windows зможуть оновити операційну систему до Windows 8 за $ 39,99, а в разі покупки зараз комп’ютера з встановленою Windows 7 то доведеться заплатити лише $ 14,99.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "ОС Windows 8 уже готова"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette