• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Oracle і Hewlett-Packard: судові протиріччя

Компанія Hewlett-Packard – одним з найбільших світових виробників комп’ютерів і їх комплектуючих, продовжує судову тяжбу з компанією Oracle. Розбіжності почалися в той момент, коли, за словами юристів Hewlett-Packard, були припинені роботи спрямовані на створення ПО для пристроїв на базі Intel Itanium, що власне порушує умови контракту.

Варто згадати про рішення керівництва компанії Oracle в 2011 році, коли воно заявило, що час розвитку північної платформи закінчується. Представники HP стверджують: відмова від підтримки Itanium компанією Oracle несе мету, яка полягає в залученні клієнтів до платформ, що з’явилися в результаті злиття з компанією Sun. В ході судового розгляду представники Oracle уточнили, що компанія зовсім не зобов’язана відповідати за використання в бізнесі гнучких стратегічних рішень. Позивач же в свою чергу планує стягнути компенсацію, розмір якої склав 4 мільярди доларів.

Юрист компанії HP, Джеффрі Томас заявляє, що угода про співпрацю, про порушення якої йде мова, і яка була підписана Марком Хердом (зараз змінив пост генерального директора Hewlett-Packard на посаду в компанії Oracle), не були фактично контрактом, і їх слід розцінювати лише як плани на майбутнє і товариські угоди. Як би там не було, рішення про правомірність договорів залишається за судом. Слід відзначити цікавий факт: представники компанії Intel запевняють в тому, що платформа Itanium все ще розвивається, а значить розмови про завершення часу популярності або тим більше життєвого шляху продукту передчасно. Власне, даний факт може зробити з глави Intel Пола Отелліні свідка у даній справі.

— – —

Хотите что бы ваш будущий дом оценили как следует? Тогда вам нужна строительная экспертиза www.expertdoma.ru Не торопитесь покупать то, что может стоить на порядок дешевле.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Oracle і Hewlett-Packard: судові протиріччя"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette