• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Oracle анонсувала Oracle Solaris 11

Нова операційна система Oracle Solaris 11 – нове рішення від софтверної компанії, що підтримує хмарні технології. Тепер клієнти компанії зможуть організувати виконання найскладніших і найвимогливих до ресурсів додатків в будь-якому хмарному середовищі. Як заявляють представники компанії, Oracle Solaris 11 створений спеціально, щоб задовольнити стрімко зростаючі вимоги до безпеки і продуктивності.

Oracle Solaris 11 – повністю віртуальна операційна система, що пропонує до послуг користувача серйозний асортимент інструментів: віртуалізація ресурсів системи, мережевих пристроїв і масиву зберігання інформації. Варто відзначити, що нова «вісь» повністю готова до роботи в віртуальному середовищі Oracle VM. До того ж, на один фізичний вузол можна розгорнути сотні віртуальних робочих зон, а накладні витрати при цьому можна скоротити в 15 разів.

Як заявив віце-президент підрозділу Oracle Systems Джон Фаулер, Solaris 11 можна назвати найбільш значимою версією ОС від Oracle за останні десять років. Розробники запевняють, що Oracle Solaris 11 дає 4-кратне перевагу в продуктивності, якщо порівнювати з рішеннями конкурентів. Це оптимальна основа для розгортання важливих додатків – сьогодні Solaris 11 сумісний з 11 тис. додатків, причому сумісність гарантована на рівні двійкового коду.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Oracle анонсувала Oracle Solaris 11"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette