• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Оприлюднено перші відомості про Tegra 3

Перший 4-ядерний процесор для планшетів і смартфонів Tegra 3 або Kal-El, насправді буде складатися з 5 обчислювальних ядер. На додаткове ядро буде покладено обслуговування завдань, що виникають в режимі очікування, а також відтворення відео і музики. Чіпмейкер стверджує, що Kal-El продуктивніше в перерахунку на кожен витрачений ват, крім того, в ресурсоємних додатках і іграх з високодеталізованих графікою новий процесор не залишає шансу двоядерним опонентам.

4 основних ядра будуть працювати на більш високих частотах, ніж додаткове, але при цьому енергоспоживання не буде перевищувати аналогічний параметр 2-ядерних процесорів. Кожне з 5 обчислювальних ядер еквівалентно ARM Cortex A9, і може бути вимкнено, залежно від потреби в ресурсах. Робота додаткового ядра в фоновому режимі обумовлена тим, що використовувати всі доступні ресурси в цьому режимі просто нерентабельно. Особливо, якщо врахувати, що в режимі очікування мобільні девайси знаходяться до 80% від загального часу експлуатації.

Nvidia навела деякі цифри, наприклад, в тесті Coremark Tegra 3 в два рази швидше рішень поточного покоління, у тому числі і Apple A5. Що стосується одноядерних чіпів, тут різниця більш разюча – новий процесор в 4 рази швидше. Тест Moonbat, перевіряючий продуктивність JavaScript, показав, що із завантаженням веб-сторінок новинка справляється на 50% швидше аналогічних двоядерних процесорів. Саме тому в Nvidia впевнені, що перехід на багатоядерні процесори в сегменті смартфонів і планшетних ПК – виправдане і логічне рішення.

— – —

Я и подумать не мог, что один из интереснейших мультфильмов перенесут в ми игр. Оказывается что уже появилась мадагаскар игра. Кто помнит этот чудесный мультфильм. тому будет очень и очень интересно играть в игру мадагаскар. Мне кажется, что лучшего подарка ребенку. чем эта игра, уже и не придумаешь, особенно если он ценитель персонажей этого мульта.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Оприлюднено перші відомості про Tegra 3"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette