• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Open Street Map доповнили можливості Wikipedia

Поднимаем настроение и вместе смотрим супер сериал интерны. Много юмора на медицинскую тему и не только.

Після того, як компанія Google зробила послугу доступу до карт Google Maps платною для Інтернет-ресурсів, з яких користувачі звертаються до карт більше 25 тисяч разів на добу, багато ресурсів стали шукати альтернативу. Не стала винятком і найбільша Інтернет-енциклопедія, яка віддала перевагу роботі з додатками Open Street Map. Для здійснення даного нововведення були випущені оновлення для ПО мобільних Wikipedia Google Android і Wikipedia Apple i OS.

Як зауважується ЗМІ, Wikipedia відмовилася від користування Google Maps не через введення оплати, а з якихось інших міркувань, адже для неї – некомерційного ресурсу, який абсолютно безкоштовний, сервіс карт залишився безкоштовним. Співробітники фонду Wikimedia з даного приводу висловилися стримано: «ми керувалися бажанням зробити інформацію максимально доступною і безкоштовною для широкої аудиторії користувачів». Такий хід дозволить отримати повноцінний доступ до сервісів Wikipedia всім власникам бюджетних смартфонів, які не вміщають фірмових додатків Google. Експерти відзначають логічність і виправданість такого рішення, і звертають увагу на той факт, що сервіси Open Street Map застосовують вільні методи при отриманні картографічних даних, що повністю відповідає політиці Wikipedia.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Open Street Map доповнили можливості Wikipedia"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette