• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Оновлений вірус TapLogger краде паролі з пристроїв на платформі Android

Собираетесь в лес или в другую страну на отдых? А вы знаете что такое прививка от клещевого энцефалита?
Експерти в сфері інформаційної безпеки продемонстрували цікавий троянський додаток, створений спеціально для смартфонів на платформі Android. Цей додаток здатен перехоплювати всі паролі, що вводяться за допомогою сенсорного дисплея. Програма реєструє непомітну екранну клавіатуру і зчитує інформацію вбудованого акселерометра.

При установці вірус маскується під «головоломку». Нешкідлива оболонка гри використовується не лише для відводу очей. Коли користувач водить по дисплею пальцем, програма збирає всю інформацію про сенсори. Розробники запевняють, що TapLogger завдяки цій здатності може виконувати свою роботу на різноманітних смартфонах з Android. Також потрібно відзначити, що новий вірус запускається автоматично при включенні пристрою або виході з режиму очікування. Тобто при заблокованому смартфоні програма не знижує заряду батареї, а значить, протягом довгого часу користувач може не підозрювати про її існування.

При демонстрації TapLogger з великою легкістю впорався з перехопленням паролів які складаються з чотирьох і шести символів і вільно передав конфіденційні паролі «злочинцям». Самі творці стверджують, що їхня програма здатна запам’ятовувати будь-яку кількість цифр у різноманітній комбінації, що набираються з сенсорного дисплея. Таким чином, дана розробка може використовуватися для викрадення номерів телефонів і банківських карт.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Оновлений вірус TapLogger краде паролі з пристроїв на платформі Android"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette