• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Огляд системи грошових розрахунків Z-Payment

Вітаю вас, шановні читачі. Сьогодні я хочу познайомити вас з цікавою та корисною системою грошових розрахунків онлайн Электронные деньги Z-Payment. Це система електронних грошей, яка допоможе вам швидко розраховуватись за будь-який товар чи послуги у інтернеті та зробить усі розрахунки більш захищеними та легальними.

Всі ми чудово знаємо, що інтернет став не від’ємною частиною нашого повсякденного життя. Тепер в інтернеті ми не тільки шукаємо корисну інформацію, а й знайомимося, спілкуємося, робимо покупки, замовляємо різноманітні послуги, оплачуємо послуги зв’язку, та навіть комунальні послуги. Саме для цих цілей, так само як і у реальному житті нам потрібні гроші. Як заробити гроші ви вже знаєте, а ось де зберігати їх у інтернеті, і якою системою користуватися, аби вони швидко знаходили адресата, та були у безпеці?

Така система існує і назва їй Электронные деньги Z-Payment. Зараз ви мене закидаєте камінням з 2-х причин:

По перше: Ми і так уже давно користуємося хорошою системою переказів коштів онлайн – WebMoney.

По друге: система электронных платежей Z-Payment більше розрахована на жителів Російської федерації.

Та ці причини стають ледь помітними на фоні головних особливостей системи, побачив які можна зараз же реєструватись та отримувати власний рахунок та гаманець.

І так, плюси Z-Payment:

  • Система існує з 2002 року!

За період роботи системи не було жодних серйозних проблем чи скарг у сторону грошових переказів та розрахунків. Майже 10 років на ринку – це серйозна цифра.

  • Жодної крадіжки коштів з рахунку!

У системі Z-Payment за час роботи ще  жодного разу не було виявлено крадіжки грошових ресурсів із рахунків тих, хто нею користується. Саме це мене, як користувача, що планує часто здійснювати різноманітні платежі (в тому числі на великі суми) дуже радує.

  • Захист та надійність!

На початку роботи сервісу. була розроблена система TRANSACTOR, яка уже 9 років справно працює та вдосконалюється. Надійність та постійну безперервну роботу системи забезпечують сотні серверів, розташованих по всьому світу. Також є 24-годинний саппорт, який завжди дасть коректну відповідь, або надасть допомогу у вирішенні питань, що стосуються будь-яких переказів та платежів.

  • Простота

Як і уподобає хорошій платіжній системі – інтерфейс у  Z-Payment на висоті. Все дуже просто і зрозуміло інтуїтивно. Переказати кошти та поповнити рахунок дуже просто. Комісія зовсім не велика, а при переказі всередині системи взагалі відсутня!

  • Можливість заробітку

Ось цей пункт мене цікавить більше всього. Система дає можливість працевлаштуватись на посаду менеджера та отримувати відсотки від проектів. За кожен проект можна отримати від 50 до 5000 російських рублів.

Також, можна стати офіційним дилером системи у своєму місті та отримувати значний прибуток на введенні\виведені коштів системи Z-Payment, видачі атестатів. Кожен партнер отримує свої розцінки. Заробляти можна серйозні гроші.

Для затравочки скрін (не мій).


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Цікавий сервіс та в силу консервативності мало хто змінить WebMoney в користь чогось нового.

Залишити коментар, або два до запису "Огляд системи грошових розрахунків Z-Payment"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette