• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Новий Xbox покоління «Durango» здивує користувачів 16-ядерним процесором

Как увеличить мышечную массу – этот вопрос интересует не только культуристов, но и начинающих спортсменов.
Мережа поповнилася чутками про те, що ігрова консоль Xbox, остання версія якої отримала кодове позначення Durango, отримає 16-ядерний процесор. Дану інформацію першими надали представники журналу Xbox World в своєму останньому номері. При цьому вони посилаються на «надійного інформатора». Він же (інформатор) розповів про якусь «таємній зустрічі», розробників,яка пройшла в Лондоні минулого місяця.

У процесі заходу фахівці отримали програмні та апаратні засоби, що використовуються при розробці – тобто «DevKit». Саме після цієї зустрічі і з’явилися підстави говорити про появу 16-ядерного процесора IBM PowerPC в створюваному пристрої. Крім цього, він (пристрій) понесе на борту і графічну підсистему, що використовує архітектуру GCN (AMD Radeon HD 7000).

Як відомо, компанії Sony і Microsoft не планують демонструвати на майбутній виставці E3, яка пройде в червні, консолі нового покоління, проте, не дивлячись на це, провідні розробники ігор анонсують на Лос-Анджелеському заході проекти, актуальні для приставок, які з’являться в недалекому майбутньому.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Новий Xbox покоління «Durango» здивує користувачів 16-ядерним процесором"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette