• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Новий дизайн рекламних блоків РСЯ

Представники Рекламної сітки Яндекса (РСЯ) повідомили про оновлення дизайну рекланих блоків усіх форматів. Це оновлення відбудеться автоматично і рекламні блоки на сайтах-партнерах сервісу зміняться автоматично, без втручання адміністраторів сайтів.

Згідно результатів попереднього тестування оновлених блоків РСЯ на партнерських сайтах був зафіксований суттєвий ріст показника клікабельності у порівнянні з блоками старого варіанту. Ось самі результати тестування:

• CTR горизонтальних рекламних блоків збільшився в середньому на 16%.
• CTR вертикальних рекламних блоків – на 12%.
• Особливо високий ріст клікабельності був помічений у фіксованих блоків з оголошеннями: на 30% збільшилась клікабельність рекламного блоку із розмірами 240;400 пікселів, на 32% краще стали працювати блоку формату 728;90 пікселів и на 63% збільшилась ефективність блоків форматом 300;250 піксеоів.
• В середньому клікабельність усіх оновлених блоків не залежно від формату зросла більше ніж на 10%.

Крім усього іншого, збільшилась швидкість завантаження рекламних блоків, покращена захищеність і стійкість до зовнініх стилей та скриптів.

Варто додати, що старі рекламні блоки РСЯ в подальшому не будуть використовуватись.

— – —

Якщо ви хочете навчитись працювати на валютній біржі, то вам варто об-завестись хорошим софтом, що дозволить вам приймати правильні рішення для купівлі та продажу валюти. Graybox – це чудовий варіант, як для початківців так і професіоналів у своїй справі.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Пропустив я свій шанс додати сайт РСЯ. Тепер потрібно чекати до нового року)

А чому пропустив? Пробуй знову та знову. Правда треба попрацювати над сайтом та кількістю відвідувачів.

прийшла весна, прийшла панда)) все пішло зі снігом)
Думаю до нового року два сайти запихнути туди.

Залишити коментар, або два до запису "Новий дизайн рекламних блоків РСЯ"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette