• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Нові нетбуки CLASSMATE PC від INTEL

Виявляється, що грошові перекази Вестерн Юніон потрібно робити у крайньому випадку. Шахраї чекають на вас. Адресат може не отримати надісланих йому коштів ,якщо ви використаєте саме Вестерн Юніон!

Intel сьогодні оголосила про випуск оновлених нетбуків Classmate PC на базі нових процесорів Intel Atom. Розкладні версії і версії з поворотним екраном матимуть нову конструкцію, що дозволить розширити сферу застосування нових ПК.

Нові Classmate PC мають більш міцну конструкцію, нижчу вартість і гарантують більш тривалий час роботи в мобільному режимі. Це означає, що учні зможуть працювати з комп’ютером до 10 годин без підзарядки батареї. Підвищена механічна міцність забезпечується за рахунок використання посилених вставок по кутах корпусу для поглинання вібрації і сили ударів та спеціальної водостійкою клавіатури з захистом від механічних пошкоджень.

Нова функція muti-touch, розширені можливості введення даних за допомогою стилуса і технологія Palm Rejection дозволяють школярам писати безпосередньо на екранах своїх мобільних пристроїв. Крім того, сенсорний екран із спеціальним рельєфним покриттям, адаптований стилус і ПЗ для розпізнавання рукописного тексту створюють повне відчуття листа на папері. Вбудована камера, додаток для перегляду фотографій, програма для відтворення мультимедіа і програми для малювання дозволяють учням створювати і використовувати мультимедійний контент для навчання.

Різні функціональні можливості, адаптовані для використання в шкільних кабінетах, включають в себе додаток Lab Cam, яке оптимізовано для сенсорного управління і підтримує шість інструментів для наукових експериментів з використанням камери. За допомогою цієї програми учні зможуть аналізувати і вивчати інформацію, представлену на фотографіях і у відеороликах. Антивірусне ПЗ McAfee AntiVirus дозволяє здійснювати проактивний захист даних. Крім того, система управління також була оновлена для того, щоб забезпечити більш ефективну масштабованість, гнучкість роботи і зручність управління.

Інші удосконалення включають в себе систему управління класом, технологію блокування пристрою у випадку крадіжки, веб-камеру, додаток Web CamCompanion для запису і управління мультимедіа, технологію фільтрації шуму, захист від механічних впливів і функції для архівування даних і додавання коментарів. Також у нових нетбуках була реалізована функція управління доступом до пристроїв для того, щоб викладачі могли контролювати їх використання.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Нові нетбуки CLASSMATE PC від INTEL"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette