• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Нове протистояння Samsung і Apple

Тиждень тому в Німеччині було винесено судове рішення про призупинення торгівлі планшетними комп’ютерами Galaxy Tab 10.1 фірми Samsung в країнах Євросоюзу, винятком Нідерландів. Причиною такої заборони став позов корпорації Apple про копіювання компанією Samsung функціональних особливостей та дизайну iPad. Однак незабаром з’ясувалося, що підставою для позову Apple послужили фотографії, які спотворюють реальні пропорції Galaxy Tab 10.1, додаючи йому схожості з iPad. В результаті вже сьогодні заборона на торгівлю планшетника Galaxy Tab 10.1 знятий судом у всіх країнах Євросоюзу, крім Німеччини.

Розгляд апеляції Samsung заплановано на 25 серпня. На думку представників компанії Samsung, Apple навмисно ввела суд в оману, використовуючи його як інструмент у конкурентній боротьбі. Протистояння двох найбільших виробників гаджетів почалося ще в квітні цього року з обігу Apple до суду з позовом про порушення компанією Samsung патентів, яке полягало в копіюванні інтерфейсів iPhone і iPad в дизайні пристроїв Samsung Galaxy. У російських магазинах планшетники Samsung Galaxy Tab 10.1 почнуть продаватися 25 серпня. Обсяг їх пам’яті буде 16 Гб.

— – —

Если у вас есть mac, то рано или поздно вам нужен будет ремонт mac. Ничто не вечно!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Нове протистояння Samsung і Apple"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette