• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Нова версія Firefox не буде працювати зі старими версіями Windows

Новий Firefox 13 буде випущений з жорстокими запитами до операційної системи. Браузер перестане працювати з Windows 2000 і XP SP1. Розробники компанії попереджають, що з кінця квітня цього року підтримка Firefox 3.6 буде повністю припинена.

Співробітники впевнені, що жорстокі вимоги до операційної системи значно поліпшить продуктивність Інтернет-браузера Firefox. Вихід Firefox 13 запланований на перші числа червня. Представники компанії Mozilla радять використовувати на своїх комп’ютерах Windows зі своєчасно встановленими оновленнями, а власникам комп’ютерів з Windows 2000 цілком змінити ОС на більш сучасну.

Варто нагадати, що операційна система Windows XP на даний момент користується великою популярністю і залишається однією з найбільш відомих ОС. Вона захопила 46,52% ринку, це трохи більше ніж Windows 7 – 36,99%. Представники компанії Mozilla заявляють, що у зв’язку з припиненням підтримки Firefox 3.6, з 24 квітня період її підтримки буде продовжений ще на три місяці, але це стосується лише корпоративних користувачів.

За результатами статистики, до 2011 року Firefox залишався на другому місці серед всіх браузерів, але тепер нажаль поступився своєю позицією Google Chrome.

— – —

Будьте гарним майстром своєї справи та використовуйте класні кисти для photoshop. Ви ж не хоче відстати від розвитку інших фотошоперів? Тоді уперед за новими пензлями для фотошопу. Малюйте гарно, малюйте краще за інших.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Нова версія Firefox не буде працювати зі старими версіями Windows"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette