• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

Нова та перспективна біржа посилань GrowPosition

 

Не приходять замовлення на продаж лінків у “РотаПості” та не приймають у “ГГЛ“? Ви думаєте вихід тільки один – “Сапа” та хрест на заробітку з блогу?

Вихід є: Окрім прямих рекламодавців, яких можна знайти на форумах, присвячених заробітку, можна та навіть варто спробувати додати сайт, або навіть кілька до нової та перспективної біржі GrowPosition.

Якщо пошукові системи не нагородили ваш сайт високими позиціями у видачі та трафіком, то варто задуматись над продажем посилань із сторінок сайту чи блогу.

У системі GrowPosition є кілька варіантів для продажу посилань. Є такі типи:

 • Тимчасові посилання (оплата за місяць);
 • Звичайні постові (в кінці посту, оплата разова);
 • Статті (розміщення ваших статей);
 • Пости (веб-майтер сам пише пост із вказаними вами посиланнями).

Як бачите розгулятись є де і рекламодавцеві і веб-майстрові.

У системі передбачено два мовних варіанти: Російський та Англійський. Тобто в системі є і іноземці. Якщо глянути на сайти та ціни на них, то видно, що завдяки цій системі можна продуктивно просувати проекти під закордон – Англія, Франція…

Хоча система ще зовсім молода, та вже набрала чимало хороших сайтів, де можна розмістити статті, постові та посилання, що й досі серйозно діють для просування сторінок у пошуковиках.

Виводити та вводити кошти в біржу можна 4-ма системами: Wire Transfer, Paypal, Webmoney, EPESE. Валюта – Долар.

Пошук сторінок, для розміщення ваших посилань:

 • Є фільтрація по тематиці сайту, по PR внутрішніх сторінок та головної, по даті створення домену.
 • Також донорів можна фільтрувати по максимальній ціні посилання та по найбільшій кількості вихідних посилань і сторінок в індексі.
 • Крім того можна відсіювати по наявності у каталогах. DMOZ, Yahoo.

На жаль не можна фільтрувати донорів по ТИЦу та наявності у каталозі Яндекса – є велика надія на те, що скоро такі можливості з’являться.

Фішки GrowPosition:

 • Можна фільтрувати сайти по розміщенню хостингу – для тих хто просуває сторінки під окремі країни, цей критерій може бути важливим.
 • Є варіант фільтрації по доменній зоні. Якщо ви не любите ІНФОшки, або не прибічник РУшок – все для вас.
 • Також можна задати пошук по ключам у іменах домені – круто, що тут скажеш.

Тепер до найцікавішого:

Справжні сеошники намагаються просувати сторінки, купуючи посилання з самих релевантних до запиту сторінок. А як це зробити, якщо веб-майстри пишуть пости на різні тематики навіть у вузько-тематичних постах? Правильна відповідь – купити посилання уже в проіндексованій статті, що максимально підходить вам по тематиці і вже займає почесне місце у видачі по ключовим фразам, по яким і вам потрібно підкорити ТОП.

У GrowPosition є можливість відшукати такі сторінки та купити посилання саме у них – невже ви про таке не мріяли: просувати сторінки з-за допомогою найрелевантніших сторінок донора.

Виводити кошти можна при наявності 50 зелених на рахунку. Але не забувайте, що вже запущена партнерська програма і можна отримати по 10$ за кожний доданий сайт, на якому продане хоча б одне посилання, та 20% на баланс при поповненні рекламодавцем рахунку.

Які думки з приводу нової біржі?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Нова та перспективна біржа посилань GrowPosition"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette