• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Нова штаб-квартира Apple перевершить за масштабами навіть Пентагон

Нова будівля американської штаб-квартири Apple, будівництво якого планується завершити до 2015 року, матиме форму циліндра з діаметром 492 метра, що на 15 метрів перевищує діаметр будівлі Пентагону, в якому розташоване Міністерство оборони США. До цих пір саме Пентагон вважався найбільшим офісною будівлею у світі. Його загальна площа становить 604 000 квадратних метрів, що дозволяє там працювати більш ніж 26-ти тисячам співробітників одночасно.

Новий офіс Apple буде розрахований на 12 тисяч чоловік, а його площа складе близько 260 тисяч квадратних метрів. Крім офісів в будівлі розмістяться дослідний центр, величезний паркінг, конференц-зал на тисячу місць і фітнес-центр. В даний час проект будівлі проходить екологічну експертизу, а також вивчається його можливий вплив на транспортні потоки у місті. Остаточне затвердження проекту планується після закінчення публічних слухань. Нова будівля буде не першим рекордом корпорації Apple. Як відомо, ця добилася величезних успіхів на ринку сучасних гаджетів компанія вже давно і успішно змагається в нафтовою корпорацією Exxon Mobil за звання найдорожчої компанії у світі.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Нова штаб-квартира Apple перевершить за масштабами навіть Пентагон"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette