• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Нова покупка блогу

Привіт усім. Хто ще не в курсі із моїх читачів, знайте – я купив ще один блог. Власне я не збирався ще прикуповувати собі сайтів чи блогів, бо не зі всіма своїми можу дати ладу та вивести їх на людський рівень. Навіть свій власний блог закинув і пишу по 2-3 пости в місяць, що вкрай мало для блогера.

Але мені прийшла пропозиція від товариша Андрія Комарніцького, який запропонував свій блог, який він також закинув. Насправді він його цінує, але часу та бажання на розвиток та підтримання у належному стані не знаходив. Але отримати хоч якусь компенсацію за витрачений час він був не проти. Ми зголосились на непоганій ціні і от уже кілька днів я є власником блогу http://ticapac.pp.ua/.

Так, домен безкоштовний, так, тематика не визначена. Але є суттєві плюси у цього дітища – ТИЦ 10, що вже давно тримається, ПР 2 і наявність у каталозі DMOZ, що сприяє притоку рекламодавців.

Ще одним позитивним бонусом є наявність блогу у біржі ГГЛ, та РотаПост. За кілька днів листування із суппотами цих бірж, вдалось перенести сайт у мої аккаунти. Я вважаю, що кілька місяців плідної праці повинні принести мені такий прибуток з цього нового блогу, що я зможу окупити затрати на його покупку.

Минула покупка блогу поки себе не виправдовує. Але сьогодні сайт прийняли в РМЯ, тому є надія, що якийсь прибуток таки з’явиться і в мене насправді є чуйка на СДЛьні проекти.

Невеличкою проблемою є велика кількість вихідних посилань. Та думаю буду боротись із цим завдяки новому та якісному самописному контенту. Будуть нові сторінки, будуть старі та нові читачі. Буде все добре.

Я уже поставив ціль – вивести блог на відвідуваність 100 хостів до кінця осені і окрім того прошу вас прийняти участь у невеличкій акції: Потрібно дати мені копняка, тобто надати мені мотивацію на подальшу продуктивну працю, аби я зміг не тільки жити, їсти, а й вчасно чи навіть наперед виплачувати усі кредити та борги.

Ви – це ті, хто допоможе врятувати мене від тиняння у мережі без усякого толку. Хочу бути корисним для своєї сім’ї та для вас. Направте мене у правильне русло і буде користь від того не лише мені, а й вам перепаде.

Зараз готовий зробити огляд блогу тієї людини, що дасть мені найсильнішого копняка. З вас потрібно лише залишити коментар, та по можливості закинути пост у соціальні мережі.

Не зволікайте – часу у вас є до кінця тижня.

— – —

А для фанатів екстриму, або для тих, хто полюбляє гуляти вночі варто придбати электрошокер. Підійде самий дешевий.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Сань, хочешь я дам тебе пинка одной простой фразой: зачем ты покупаешь блоги на украинском языке? Я ценю твой патриотизм, но тизерным сетям и прочим рекламодателям, честно говоря пофиг твои уа-потуги, им ру-тексты привычней. Поэтому мой пинок тебе – будь как канадско-украинская диспора: льют слезы по неньке-Украине оттуда из сытой Канады, но сюда не перезжают. Smile Пиши в свой блог на украинском языке, а бабки коси на русскоязычной аудитории.

Пеньки вже вчора скінчились Cool

Та я власне не планував купити блог на українській, але надіюсь швиденько відбити вкладене на посиланнях. Я про це відразу чесно написав.

Ну з такими мотивами – краще на англомовному сегменті косити. Ти, здається так і робиш. Потрібно у тебе кілька уроків взяти.

В бурже что-то капает, но честно тебе скажу Саня, в Рунете мне ужалось за полгода вывести сайт на 1000 баксов в мес. В англонете таких подвигов не было. Так-что я себя буржунетчиком не считаю, надо научиться с Яндексом воеватьSmile Хотя, надо иметь по денежной корзинке и там и там.

Це типу MFA бложик на ру трафі?
Якщо не жаль то лінк в студію, чи хоча б на мило. Дуже цікаво: методи, інструменти, результат.

доедешь до моря – поговоримSmile

Залишити коментар, або два до запису "Нова покупка блогу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette