• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Nolix – Монетезує будь-який блог

Вітаю усіх читачів. Ті, хто слідкує за моїм твіттер акаунтом уже бачив, що я анонсував систему Nolix, як чудовий спосіб монетизації блогу. Тепер вирішив написати про неї невеличкий пост. Хочу зробити невеличкий огляд системи, підбити підсумки місячної роботи і показати, що будь-який блог може приносити прибуток.

Що таке Nolix – це система, яка за допомогою невеличкого скрипта об’єднує рекламодавців та вебмайстрів, що готові продавати покази розтяжки над шапкою (або в будь-які частині блогу, що може вмістити таку розтяжку) свого блогу.

Рекламодавець купує покази цієї стрічки, де сам прописує рекламне оголошення. Приклад такої стрічки ви можете побачити на цьому блозі під шапкою.

Цінову політику кожен веб майстер обирає сам на своє бачення. Наприклад я спочатку продавав 500 показів стрічки (саме показів а не унікальних переглядів) за 50 центів і рекламодавців майже не було. Тоді я знизив ціну у двічі і за 1-н день у мене розкупили 10 тисяч показів. Не знаю, коли я їх відкручу Silly

Коли у вашого блогу більше одного рекламодавця, то їхні рекламні оголошення автоматично ставляться у ротацію, що збільшує %ctr самої стрічки. Мабуть, для рекламодавців це і вигідно, але для мене не дуже. Так як гроші попадають на баланс лише після повної відкрутки показів стрічки.

Мінімальна сума для виплат у системі Nolix, становить усього 5 WMZ.

Мені не сподобалось лише те, що в налаштування стрічки входить зміна кольору та зміна стандартного запису за відсутності рекламодавців. А маленький підпис: “Добавьте сюда вашу рекламную строчку всего за xx$” взагалі не можливо редагувати. А як же ми – Українці? Cry

А ось із розміщенням коду скрипту на вашому блозі не повинно виникнути абсолютно ніяких труднощів. Тут все дуже просто, копіюєте код та вставляєте у шапку.

У ролі рекламодавця я не пробувався, але раз є стільки замовлень, значить це вигідно. Існує аж 23 способи оплати реклами, що збільшує діапазон рекламодавців.

Ця система підходить для будь-яких блогів. Але найбільше заробляють ті, у кого високий CTR та хороша відвідуваність. Якщо у вас є такі проекти, приєднуйтесь до Nolix і встановлюйте на них код.

Не забувайте запрошувати до участі у системі своїх друзів, адже ви маєте можливість отримати цілих 20% від їх заробітку. Це дуже високий реферальний відсоток.

У висновку скажу, що Nolix зручна система, яка допоможе монетезувати ваші блоги, хоча вона ще з деякими недоліками, та все ж краще ніж нічого.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Спробую. зареєструюсь за твоїм рефом, такщо будуть питання постукаю)

Дякую за статтю! Yes

Стаяв у мене Нолікс близько місяця – ні одного замовлення… Думаю краще зверху баннер просто поставити, графічну рекламу від гугла, більше користі буде.

Ну не знаю, мені й досі кожні кілька днів оплачують нові 2-3 тисячі показів стрічки.

Класно… А я вирішив для себе що вигідніше поставити графічну рекламу від Гугла. То впринципі одинаковий ефект. Що я за місять відкручу тисяч 10 і зароблю 5 баксів, що за місяць 5 євро накапає)

Добрий день. Будь-ласка поясніть як виставити рекламу на сайт ? Дякую

Мінімальна сума для виплат у системі Nolix, становить усього 5 WMZ. вже 10…

Залишити коментар, або два до запису "Nolix – Монетезує будь-який блог"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette