• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Nokia хоче звільнити 10 000 співробітників до 2013 року

Загляніть на  http://internetzarabotok.com сайт про заробіток в інтернеті і дізнайтесь для себе щось новеньке про гроші з мережі.

Корпорація Nokia повідомила про те, що вона планує, звільнити близько 10 000 своїх співробітників по всьому світу і закрити деякі заводи до кінця 2013 року. Це означає, що будуть також закриті науково-дослідні центри, в тому числі в Ульмі (Німеччина) і Барнабі (Канада). Крім цього, фінський виробник заявив про те, що планує закрити провадження в Сало.

Зараз компанія Nokia зіткнулася з жорсткою конкуренцією з боку Apple і її смартфонами, а також цілим рядом компаній, що займаються розробкою мобільних пристроїв, які працюють на популярній платформі Android. У той же час фінський виробник втрачає позиції на азіатському ринку, де місцеві компанії, такі як ZTE, почали пропонувати покупцеві більш дешеві альтернативи.

В даний час компанія Nokia ставить собі основною метою скоротити величезні операційні витрати і сконцентруватися безпосередньо на продажах і маркетингу. Nokia також заявила про те, що продала свій підрозділ Vertu фірмі EQT. Сума даної угоди не розголошується. Нові скорочення повинні допомогти фінської компанії поліпшити своє фінансове становище і втриматися на плаву.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Nokia хоче звільнити 10 000 співробітників до 2013 року"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette