• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Незвичайна миша від Apple

Компанія Apple отримала патент на незвичайний комп’ютерний пристрій введення, який має дисплей (Computer Input Device Including a Display Device).

Цей пристрій являє собою усім відому мишу, але вона має деякі відмінності. У верхню частину корпусу інженери компанії вмонтували сенсорний дисплей .

Цей гаджет може використовуватися з різною метою: у вигляді сенсорної панелі, тачпада або цифрової клавіатури. Хоча його також можна представити і у вигляді приладу для набору телефонного номеру.

Основним плюсом цієї сенсорної миші являється те, що вона може сама запропонувати найліпший режим, який найкраще підійде для користувача. Наприклад, якщо потрібно працювати з різноманітними таблицями, то пристрій трансформується в цифрову клавіатуру, за допомогою якої можна вводити числа та виконувати арифметичні операції.

Для створення такої миші інженерам необхідно добряче попрацювати, бо для цього гаджету не підійде опуклий дизайн, який зазвичай надається стандартним мишам.

— – —

Если у вас есть свой транспорт, то 100% есть руководство по эксплуатации и ремонту автомобилей.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

то на фотокартці – то вона чи ні?

А то мені диз сподобався, а тут виявляється, то не воно. чи ні?

Миша ще у розробці. Це випадкова картинка з мишкою.

Залишити коментар, або два до запису "Незвичайна миша від Apple"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette