• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Невеличке парі

Привіт, дорогі читачі. Я на днях уклав невеличке парі і хоча воно формальне між мною і ще однією людиною, я вирішив поділитися умовами цього парі з вами, аби це мотивувало мене до скорішого та чесного виконання поставлених умов та задач в указані строки.

Учора, в кінці листопада, я уклав договір (парі, спір, називайте це як завгодно – суть не міняється) із одним хлопчиною, який займається створенням справжніх СДЛ та їх монетизацією. Він працює у мережі інтернет уже більше 2-х років та має деякий досвід у створенні справді хороших та корисних продуктів, які приносять йому постійний заробіток. Так от, ми підрахували, що в середньому його заробіток складає близько 45 умовних одиниць на день. Він попросив якось його підштовхнути на збільшення цієї цифри.

Що я йому запропонував:

Якщо до першого березня 2011 року, його середній заробіток не буде становити 100 у.е. на день, то він відає мені кошти, зароблені за останні 3 дні в інтернеті.

Яким шляхом він має збільшити свій прибуток:

Його основний заробіток це … не буду відкривати усі карти та не розповім вам його основне джерело доходу. На другому місці стоїть прибуток від контекстної, банерної та тізерної реклами. Також є дохід від продажу посилань.

Так ось, він має збільшити свої прибутку шляхом підвищення доходу від цих джерел прибутку. Для цього йому необхідно буде підняти відвідуваність на своїх проектах різними шляхами – закупівлею якісних посилань із потрібними анкорами, написання та купівля хороших статей у великій кількості, створення ще кількох блогів, для розміщення додаткової реклами.

Я впевнений в тому, що йому це під силу. Просто він сам по собі трішки лінива людина. Але якщо він опанує себе та налаштується на кілька місяців продуктивної та якісної роботи, то цифру у 100 у.о. на день він подолає доволі швидко.

Та ми поставили ще одну важливу умову: При підрахунку чистого доходу обов’язково потрібно буде віднімати усі витрати такі як сплата за хостинг, послуги копірайтерів та плата за розміщенні посилання.

Та й це ще не все. Ми вирішили зробити парі двостороннім. Аби ризикував не тільки він, але і я.

Що вимагається від мене:

Аби мати мотивацію контролювати його дії мені потрібно було прийняти і його умови. Ми підрахували мій прибуток і він виявився набагато меншим ніж у мого опонента. Тому ставити планку у 100 у.о. на день для мене було б безглуздо. Хоча дійти до такого результату можна.

Було вирішено поставити для мене планку у 20 доларів на день. Якщо до 1 березня 2011 року я не буду заробляти ці 20 доларів, то я буду змушений віддати свій триденний прибуток.

Мій основний дохід наразі дуже сильно залежить від пузомірок моїх блогів, тому щоразу коли Яндекс видає Ап, я хапаюсь за серце. За час, відведений під це парі, я постараюсь збільшити прибуток від контекстної реклами, а також втримати на рівні прибуток від продажу посилань.

Перевірити дохід один одного можна буде скрінами виплат. Так як ми довіряємо один одному, то ніхто з нас не наміряний підробляти ці дані.

Ось такі от прості умови парі. З нетерпінням чекаю березня =)

А ви ставите собі якісь цілі, підкріплюючи їх парі із друзями?

На десерт відео реклама хліба, який пронесли крізь час:

— Постовий —

Шукаєте допомогу юриста? Для вас працює 24 години на добу юридична бібліотека онлайн.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

заінтригував про його дохід)) може озвучиш хоть пузомірки його сайтів, якщо не можеш основне джерело доходу?

Головне джерело нехай залишається під завісою “таємниця”.
А у його блогів різні пузомірки – від 0 до 100 здається.
У багатьох різна тематика – як сео так і жіночі сайти та блоги про будівництво.
Раніше він заробляв на адсенсі але нещодавно аккаунт заблокували – Бегун в порятунок.
Також рулить висока відвідуваність хороших СДЛ – на разі є блоги де відвідуваність близько 2к хостів на день.

бажаю заробити більше 20 дол в день)

Дякую – буду старатись =)

А якщо обидвоє не зможете подолати бар*єр, заплатите одне одному? Smile

Якщо разом не досягнемо – то один одному, якщо обоє досягнемо, то ніхто нікому нічого.

Нівроку, хлопці. Я оце так собі подумав, а яку мені при моїх нинішніх “заробітках” планку ставити? Мабуть 3 доляри на день… Smile чи 2? – тре порахувати. Smile.

Успіхів.

Зараз дивлячись, як хлопчина активізувався і почав активніше розкручувати усі свої проекти.
Мені також потрібно заставити себе більше та головне продуктивніше працювати, а то до закінчення парі залишусь з носом.

Залишити коментар, або два до запису "Невеличке парі"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette