• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Не забудь заплатити за домен

І знову усім величезний ПРИВІТ. Як я за всіма вами заскучив. Ви собі і уявити не можете, як мені було важко пережити ці 10 днів без блогу. Скільки усіляких дурниць лізло у голову, через відсутність блогу. Я вже думав, що доведеться переносити бази на новий домен і контроль над доменом akhe.info назавжди втрачений. Але усе склалося відносно непогано. Блог знову працює і у мене з’явилось ще більше бажання займатись його розвитком, вдосконаленням та просуванням.

Нехай назва цього посту буде мені нагадуванням того, що оплату за будь-які інтернет послуги (особливо оплата за продовження на право власності доменним ім’ям) потрібно робити не просто вчасно, а завчасно. Якби я на кілька днів раніше задумався про те, що закінчується термін мого права володінням цим доменним ім’ям, то абсолютно ніяких проблем не виникло б. Але все сталось по іншому.

Передісторія:

Далекого 2010 Grin , на початку весни, я вирішив завести власний блог, на якому писати про заробіток у мережі та про створення власних сайтів і їх розкрутку.

До цього я займався різними дурничками, типу читання платних листів, серфінгу по сайтам та виконання різноманітних завдань по кліках на рекламу, за 1-2 центи. Я дуже довго надіявся, що на цьому можна реально заробити непогані кошти. Але як і більшість початківців у інтернет роботі я глибоко помилявся.

На той час я не сильно переймався тим, хто і як буде реєструвати мені доменне ім’я. Я думав, де знайти найдешевший домен 2-го рівня. На тому сайті, де я заробляв по кілька доларів на місяць я знайшов хлопчину, який мав аккаунт на GoDaddy.com Він проводив акцію і реєстрував домени в зоні .info за 40 чи 70 російських рублів. Точно не пам’ятаю. Тоді я купив у нього кілька доменів. Один з яких і був akhe.info

Чесно кажучи, коли я купував цей домен, я ще точно не знав про що писатиму. Спочатку це мав бути домен суто для моїх власних безглуздих дописів про своє життя і всякі цікавинки з інтернету. Тому ніякого сентематичного ядра не було взагалі. Потім я захотів писати на рідній українській мові і стати частиною української блогосфери. Промоніторив кілька блогів і вирішив, що можу писати і заробляти не гірше за інших і в українському сегменті інтернету. І ось я тут і пишу про українські блоги, створення та просування блогів і заробітку на них.

Пишу протягом 2010-2011 років у цей блог і разом з тим дізнаюсь про блогінг та просування і оптимізацію блогів все більше та більше, знайомлюсь з цікавими людьми і починаю по трішки бути в темі. По тихеньку вчусь заробляти на продажі посилань, а згодом все більше розумію, що цей заробіток не дуже стабільний і може з часом взагалі вимерти. Все більше думаю про контекстну рекламу і починаю купувати домени під майбутні проекти, на яких основний заробіток має бути саме з контексту.

Причини:

Саме тоді я почав не встигати заповнювати блог akhe.info новими та цікавими дописами і приділяти більше часу іншим своїм починанням та експериментам. Саме тоді я і заплутався з датами реєстрації доменів. Саме з того моменту можна рахувати мій недавній прокол, через який цей блог був у ауті більше 10-ти днів.

Але причина не тільки у цьому, але й у моїй халатності по відношенню до продовження власності над доменним ім’ям. Насправді за кілька тижнів до кінця терміну я згадав, що потрібно заплатити енну суму і продовжити домен ще на рік. Але так як реєстрував домен не я, то й продовжувати його мав не я.

Вся сіль у  тому, що той хлопчина пропав з мережі і його не чутно останні кілька місяців. Тому продовження лежало на моїх плечах. Та я до останнього надівся, що мій перший в житті реєстратор з’явиться і все владнає.

Рішення проблеми:

Лише за кілька днів до кінця першого року життя блогу я  став активно шукати реєстратора, через якого він реєстрував цей домен. Я не уявляв собі, як можна довести, що саме я власник цього доменна.  Але все виявилось просто – домен був зареєстрований на мої данні, тому від мене потрібна була лише копія паспорта, або іншого документа, який доводив, що саме я Змієвський Олександр, що проживаю там-то і там-то і народися тоді-то і тоді-то.

Після того, як дані були підтвердженні, домен перейшов у мою власність. Я швиденько поповнив баланс і подав запит на продовження власності на 2011-2012 рік. На цьому історія мала скінчитись. Але блог через 2 дня став видавати рідірект на сайт GoDaddy. Тоді я запанікував і став атакувати Тех підтримку центру, куди я віддав кровні 10 у.о. Вони чітко відповіли, що потрібно зачекати приблизно 10 днів, так як змінились NS доменна, а на їх змінну піде не 48 годин, а цілих 240…

У твіттері мене купу разів питали, що трапилось з блогом і коли знову буде працювати. Мене це дуже радувало. Адже це означає, що блог потрібен людям і їм цікаво читати новини блогу, або мою писанину. Дякую усім хто підтримував мене, поки блог не працював.

Наслідки:

За той час поки блог був в оффлайні (10 діб) я багато нервував і ось чому: Мені потрібно було вивести трішки коштів із біржі вічних посилань ГГЛ та Ротапост, але у виплаті мені відмовили і там і там, тому що оплачені посилання були не дійсні і через це кошти з цих систем вивести було не реально.

На мій блог почали сипатись скарги і листи з проханням повернути кошти за розміщенні посилання. Доводилось усіх заспокоювати і деяких персон навіть просити, аби ті зачекали кілька днів до відновлення функціювання блогу.

Через кілька днів блог попав у розряд не активних у ГГЛ і мало не вилетів з Ротапоста. Та після відновлення нормальної роботи блогу все стало на свої місця. Саме зараз чекаю виплати, аби розрахуватись із копірайтерами.

Також за ці 10 днів блог встиг попасти у немилість до ПС Яндекс. Наразі жодної сторінки немає у індексі. Залишається чекати наступної видачі. А за цей час потрібно отримати якомога більше беків. Хоча б соціальних мереж, що б Яндекс побачив активність на блозі.

Урок та висновки:

Завжди ставте собі нагадування про важливі події. Заводьте тудушки і календарі, робіть замітки та засічки. Робіть все що завгодно, але не забувайте про такі речі, як домен та хостинг!

Для себе я цей урок запам’ятаю на довго і надалі буду більше уваги приділяти плануванню своїх дій, щодо інтернет діяльності.

На разі це все, що я хотів сказати з приводу відсутності блогу онлайн. Хочу подякувати тех підтримці it-spec.com, де власне і зареєстрований домен і тех підтримці свого хостинг провайдера erahost.ru Вони знають свою роботу і добре її виконують!

Ахтунг!

Якщо ви пам’ятаєте, у минулому пості я почав роздачу міні призів для своїх постійних читачів. Щоб отримати міні приз цього разу, потрібно залишити адекватний коментар до цього запису. Хто зробить це другим отримає трішки грошенят.

Десертне відео на сьогодні про самого милого КОТЕ!

— – —

Сейчас сделать сайт, раскрутить его и получать достойную пассивную прибыль не так уж и сложно. Нужно лишь терпение и желание. На сайте http://www.web-article.com.ua есть уйма информации на эту тему. Если вы хотите зарабатывать в интернете, то вам стоить почитать несколько постов с этого блога.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Радий, що все владналося. Шкода, що так багато втратив через таку ніби незначну проблему, бо Яндекс – та ще штучка; зараз купа народу буде обурюватися, що куплені ними посилання вилетіли з індексу.
Зате є і позитив: домен тепер цілком твій і проблем з продовженням делегування бути не має.

Дякую. Так позитив є завжди.
А Яндекс повинен у найближчий час робота прислати. Вже здається якась сторінка попала в індекс..

ЗІЖ Тепер бачу хто тут раня птиця =)

Дивно а я чомусь завжди рахував, що перед тим як будь який проект створювати в мережі потрібно подбати про його живучість на рік у перед (домен, хостинг, стратегія, засоби і надходження коштів). Ще в 1997р., зробив для себе ці висновки так як вдалося купити пару доменів які певні фірми і фінансові установи не оплачували вчасно та і взагалі сподівалися, що вони житимуть своїм життям наповнюючи їх гаманці . Таким чином я поповнити свій гаманець і навчив бізнес невдах, що кожен бізнес потребує своєчасного вкладання коштів. В пості ти виклав половину з десяти прикладів Стіва Джобса чому бізнес зупинився і що я зробив не так. Успіху, лояльності від Яши і прибутку від роботи.

Це я зараз розумію, що саме так треба робити. А тоді в голові одні коники були.

ЗІЖ Присилай R гаманець, отримаєш приз. Ти 2-й коментатор посту. Sick

Я взагалі переконуюся в тому що чим більше знаю тим більше розумію що нічого мені ще не відомо. А коментувати завжди буду хороші статті. Та від призу не відмовлюся!

Вітаю з поверненням %)

Ще раз дякую. Yes

На GoDaddy за інфошки я плачу 2,15 вмз, з усіма комісіями, і якщо не помиляюся, то за 18 – 20 можна зареєструвати домен на 10 років) Економія)

Свого часу бачив прикол, що сайт музики і фільмів не заплатив за домен!! ахааааахахаах. Сміявся я довго. Вроді дрібничка, але …. Cry

Залишити коментар, або два до запису "Не забудь заплатити за домен"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette