• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Наступник Джобса отримав 1 млн. акцій Apple

Нынче хорошие услуги хостинга стоят довольно дорого. Но Если вам нужен дружелюбный и не дорогой хостер, заходите на friendhosting.net и выбирайте наилучший вариант для себя.

Колишній глава Apple Стів Джобс отримував унікально низьку для топ-менеджера найбільшої в світі IT-компанії зарплату – 1 долар на рік. Крім того, часто Джобс відмовлявся від належних йому преміальних виплат. Його наступник на посту керівника компанії, Тім Кук, навпаки, у фінансових питаннях увагою не обділений. Разом з посадою він отримав мільйонний пакет акцій компанії. 50% цього активу він може продати вже через 5 років, а решту – тільки влітку 2021 року. При цьому Кук зможе реалізувати свої акції тільки в тому випадку, якщо на момент продажу він буде співробітником Apple. Варто зазначити, що сумарна вартість акцій на сьогоднішній день становить близько 384 млн. доларів.

У минулому році розмір зарплати Тіма Кука склав 800 тис. доларів. Крім того, йому були виплачені преміальні в розмірі 900 тис. доларів. Тоді ще операційний директор, Кук отримав додаткові 5 млн. бонусних виплат, а як акціонер компанії – ще 52 млн. доларів. Таким чином, дохід за минулий рік склав близько 59 млн. доларів, що зробило Тіма Кука одним з найбільш високооплачуваних топ-менеджерів в індустрії інформаційних технологій. Оскільки Стів Джобс відмовлявся від акціонерних опцій і преміальних сплат, наглядова рада на знак вдячності за небувалий підйом компанії подарував главі Apple реактивний літак Gulfstream вартістю 90 млн. доларів. На сьогоднішній день стараннями Джобса ринкова капіталізація Apple приблизно дорівнює 356 млрд. доларів – це найдорожча компанія у світі.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Наступник Джобса отримав 1 млн. акцій Apple"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette