• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Апарат НАСА Juno провів першу заплановану корекцію курсу

Покупаем своим дамам на близжайшее праздники дорогие ювелирные украшения и заслуживаем хорошею отдачу. Скоро День Святого Валентина и 8 Марта.
У космічному агентстві НАСА розповіли, що апарат Juno, що прямує до Юпітера, на цьому тижні провів першу заплановану корекцію свого курсу, що дозволить йому точніше рухатися до найбільшої планети в Сонячній системі. За словами представників космічного відомства, минулої середи Juno включив свої маршові двигуни і трохи скорегував траєкторію польоту.Всього Juno належить протягом 5 років здійснити дванадцять коригувань, перш ніж апарат пролетить 2800000000 кілометрів на шляху до найбільшої планети Сонячної системи. На сьогоднішній день Juno подолав близько 450 млн кілометрів, перебуваючи у дорозі рівно півроку. Згідно з розрахунками НАСА, Juno досягне Юпітера в серпні 2016 року.

Рік Нібаккен, проектний менеджер Juno в Лабораторії реактивного руху НАСА, каже, що минулий маневр був запланований незабаром після того, як апарат був запущений в космос на ракеті-носії Atlas 5. Проведено маневр по корекції маршруту був штатно, без будь-яких складнощів, каже Нібаккен.Під час проведення корекції, двигуни апарату були включені на 25 хвилин 1 лютого в 22:10 мск і за цей час було витрачено 3,1 кг твердого палива. Наступна корекція курсу запланована на серпень поточного року, коли Juno приготується до більш масштабної корекції курсу для обльоту Землі за збільшеною орбіті. Проліт мимо Землі дозволить апарату отримати гравітаційне прискорення, що допомагає в кінцевому підсумку досягти Юпітера з мінімальною витратою палива.

З фізичної точки зору гравітація Юпітера найсильніша серед усіх планет Сонячної системи, тому апарату доведеться працювати на достатньому видаленні від планети. Тим не менш, запланована висота орбіти обертання Juno дозволить йому досліднити не тільки планету і її супутники, а й так званий радіаційний пояс Юпітера, що представляє собою об’ємне кільце навпроти екватора Юпітера, що тягнеться до супутника Юпітера Європи, віддаленої на 650 000 км. Передбачається, що працювати на орбіті навколо Юпітера Juno буде як мінімум 15 місяців.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Апарат НАСА Juno провів першу заплановану корекцію курсу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette