• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Нарешті Twitter почав показувати точну статистику популярності твіта

Перед тем как принимать лекарчтвенные препараты для лечения желудка или для похудания, стоит читать отзывы Vision и подумать над его покупкой.

Секція ретвітів та закладок (“Обране”) Twitter нарешті піддались оновленню.

Віднині користувачі Twitter будуть мати змогу бачити, скільки у конкретного твіту було ретвітів та додавання в “Обране”, навіть якщо це число буде більшим за 50.

Справа в тому, що до цих пір, в офіційній версії твіттера, якщо чийсь твіт здобував більше 50-ти ретвітів і додавань в “Обране” користувачів, то поруч з ним можна було побачити лише відмітку “50+”.

Саме така відмітка для багатьох користувачі, в особливості для популярних осіб, була не достатньо інформативною про популярність та корисність твіту, так сказати його “вірусності”.

При цьому, така статистика у повному обсязі давно зображалась у сторонніх програмах, що працюють із Twitter, наприклад, Tweet Deck.

Тепер же і в оф. версії для всіх твітів буде показуватись точна кількість твітів та додавань у “Обране”. Побачити таку статистику можна буде при ретвіті твіту.

Оновлення торкнеться як і веб-версії, так і мобільних додатків твіттер, при чому, воно буде мати протилежну силу – тобто приблизні відмітки будуть замінені на точні навіть для старих твітів.

А для тих, хто ніколи не користувався сторонніми платформами, де ця функція уже була, це дуже значне оновлення – адже по кількості ретвітів та додавань в “Обране” визначається ступінь впливовості користувача.

Нова функція доволі корисна для маркетингових досліджень: такі показники являються чудовим методом для визначення ефективності спонсорського чи власного твіту.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Нарешті Twitter почав показувати точну статистику популярності твіта"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette