• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Нарешті користувачі зможуть видалити свою сторінку «ВКонтакті»

Розробники соціальної мережі “Вконтакті” надали можливість зареєстрованим користувачам самостійно видаляти свою сторінку. Цю новину вже давно чекала велика кількість користувачів соціалки.

Власне опція, що відповідає за видалення аккаунту, з’явилась у  розділі  “Мої налаштування”. Як відомо, раніше користувачу, аби видалитись із соціальної мережі потрібно було писати відповідного листа адміністрації, при чому у листі вказати номер мобільного телефону, що прикріплений за аккаунтом, аби підтвердити намір видалення.

Але Адміністрація “Вконтакті” підстрахувала себе: Сторінки, що були видаленні, залишаються у базі соціальної мережі і можуть бути відновленні, по бажанню користувача.

Нагадаю, що “Вконтакті” являється найбільшою соціальною мережею у РУнеті, та є третім сайтом за популярністю в Україні, 72-гим у світі. На початку існування, це був проект для студентів та випускників вузів, згодом він почав позиційнувати себе як “швидкий та сучасний спосіб спілкування”. Наразі щоденна аудиторія “Вконтакті” становить 23 млн. чоловік.

— – —

Делаете ремонт? Тогда вы точно должны сделать отличные оконные откосы. Поверьте – это очень важная часть ремонта. Если все стены будут ровные, а откосы кривые, то вы будете жалеть всю жизнь.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Нарешті користувачі зможуть видалити свою сторінку «ВКонтакті»"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette