• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Наповнення пабліку контентом

Napovnenya pabliku

Запустив я марафон по створенню пабліку у ВК, але з часом на нього забив. Хоча розписав, що за чим буду робити. Написав лише один пост із серії, під назвою “Створення пабліку“. Сьогодні виправляю помилку і опишу новий крок марафону, а саме наповнення пабліку. Поїхали:

Після створення пабліка я вирішив спочатку наповнити його хоч якимось контентом і лише тоді запрошувати друзів та знайомих, щоб ті вступили в лави любителів кави та чаю. Оскільки я планую продавати товар через ВК, то варто додати асортимент. Як я вирішив це питання:

На жаль я створив паблік, а не групу і тому Wiki розмітки зробити не можу. Проте є простий спосіб сортувати товар – це альбоми фотографій у пабліку.

Наприклад у мене є чай зелений та чай чорний. роблю фотоальбом під чисто чорний чай, та чорний чай з додаванням фруктів та трав та таке інше. Теж саме із зеленим чаєм. Окрім того роблю окремі альбоми під чай Мате, Ройбуш, Оолонг, Пу-ер. Елітні сорти і т.д.

Далі завантажую фото і публікую його на стіні пабліку з описом чаю, ціни та наявності на даний момент. А в альбомі додаю фото чаю і лінк на пост на стіні, аби при перегляді альбому, можна було одразу перейти на характеристики та ціну самого чаю і зробити замовлення.

Іншого варіанту я для пабліку не знайшов.

Довгі години по завантаженню чаїв, кави та аксесуарів для їх приготування закінчились і я почав додавати способи правильного заварювання чаю та кави, градацію обжарювання кавових зерен, різні відео, пов’язані з чайно-кавовими традиціями.

Наразі я займаюсь щоденною публікацією смішних та гарних картинок, тісно пов’язаних з кавою та чаєм. Стараємось тримати тем у 2-3 публікації на день. Більше публікацій, менше уваги на кожну з них і мало реплаїв та лайків, а також погана реакція спільноти. Тому тем поки не більший не менший.

Час від часу, коли отримую нову поставку товару, сповіщаю про це підписників групи. Люди люблять свіжак.

Планую зробити ТОП популярних кавусь та чаїв, які розходяться на ура. Загалом купують усе, але є пріоритетні сорти.

Отже, частотність 2-3 пости на день. Контент – здебільшого фото, після того, як завантажений весь каталог товару. Автоматичним оновлення поки не бавлюсь, бо 2-3 рази, можу і сам зайти в онлайн.

Іноді фото, що додаю, трішки обробляю та додаю цікавий підпис.

На даний момент у пабліку аж 65 персон. Приєднуйтесь і ви. Скоро запускаю конкурс, де буду розігрувати чай та каву.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Наповнення пабліку контентом"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette