• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Наномагніти замість транзисторів

Не всі фахівці, що займаються розробкою мікропроцесорів, прагнуть до виконання закону Мура, оснащуючи свої чіпи все більшим і більшим кількістю транзисторів. Інженери Університету Співдружності (Вірджинія) поставили перед собою завдання створити “холодний” процесор, що працює від мінімального струму. Їх дослідження не залишилася непоміченими, і вчені були удостоєні двох грошових грантів з боку Національного наукового фонду США та Корпорації напівпровідникових досліджень. Загальна сума грантів, за інформацією, опублікованою на сайті EE Times, становить 1570000 доларів США; гроші виділені для продовження роботи у сфері максимально енергоефективних процесором.

Проведені дослідження розгортаються навколо роботи, опублікованої в журналі Applied Physics Letters, вона присвячена питанню заміщення транзисторів особливими наномагніти, які можуть бути пристосовані для обробки цифрової інформації. При цьому, теплопакет отриманого процесора зменшується в тисячу і більше разів, якщо порівнювати його з транзисторним аналогом. Це дозволить розміщувати різні елементи обчислювальної системи на одному кристалі, не побоюючись перегріву. Такого роду пристрої, за словами розробників, ідеально підходять для імплантування в людини, особливо враховуючи, що вони зможуть чудово обходитися без зовнішніх джерел живлення, одержуючи достатню кількість енергії від рухів свого носія. Приміром, зроблений за цією схемою модуль поміщається всередину черепної коробки хворого на епілепсію, і коли модуль отримує інформацію про наближення нападі – він сповіщає про це свого “господаря”. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті університету.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Наномагніти замість транзисторів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette