• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Налаштовуємось на позитив

Вітаю вас, дорогі друзі. Вирішив сьогодні продовжити наповнювати рубрику Life Hack і написати пост про те, як налаштуватись на позитив. Посмішка та хороший настрій ще нікому не шкодили, а навіть навпаки допомагали виходити із складних життєвих ситуацій із високо піднятою головою.

Цей пост я знову пишу попиваючи запашну каву, але уже не в торговельному центрі, а на речовому ринку, де я лише перший день розливаю каву та чай у нашій другій торговій точці.

Саме перший робочий день і надихнув мене на написання посту про налаштування на позитивну хвилю настрою. Адже мій перший робочий день видався такий самий як перший млинець – трішки не такий, як я очікував.

В моїх скромних планах є отримання чималого прибутку з цієї торговельної точки, тому я розраховую на велику кількість клієнтів, що будуть купувати та вживати каву і чай у значних розмірах.

Уже у перший день я хотів продати 1-2 кг кави та чаю, але у реалії того так і не сталося. Хоча до кінця робочого дня залишається кілька годин.

Так ось з цього приводу я спочатку дуже засмутився, у такому настрої моє лице мало не найкращий вигляд – похмуре, без посмішки, у роздумах про вічне…

Тобто прохожі, які могли б зробити якусь покупку (їх тут проходить близько 10к на день, якщо не більше. Потрібно поставити лічильник =)) побачивши таку “міну”, проходили повз кіоск. Виходить я своїм настроєм зменшив кількість свого прибутку, як наслідок настрій у своїй родині.

Я зробив для себе висновок – навіть якщо у мене не все буде вдаватися на фронті торгівля, я все одно буду налаштовувати себе на позитив, більше посміхатись, та думати лише про хороше.

Поки я писав ці рядки, клієнтів побільшало і ті, кому я усміхався були більш відкритими та краще йшли на діалог, після якого робили якусь покупку, легко розстаючись із грошима. Приємно бути приємним!

  • Як же налаштувати себе на позитив?

Вам потрібно зрозуміти, що невдачі так чи інакше будуть навідувати вас і потрібно з цим змиритись. Якщо після кожної невдачі засмучуватись і впадати у депресію, то ніяких нервів вам не вистачить. Їх краще переживати як щось швидкоплинне, яке згодом зміниться у позитивну сторону.

Не думайте, що над вами висить хмара, або ви наступили на чорну смугу життя. Це не так! У кожної людини час від часу щось не складується, або йде не по плану. Не думайте, що у сусіда справи краще ніж у вас. Доцільніше сконцентруватись на ваших задачах і йти до поставлених цілей не зважаючи ні на що!

Подивіться на друзів, знайомих та близьких вам людей – порадійте уже тому, що вони у вас є. Далеко не кожна людина на цій планеті має рідню та друзів.

Посміхніться кожному прохожому незнайомцю і вам обов’язково посміхнуться навзаєм, або покрутять пальцем біля мізків. І те і інше допоможе вам налаштуватись на позитив.

Не завантажуйте свій мозок думками про глобальне потепління та кінець світу. Думайте про щось хороше – наприклад про немовлят чи домашніх улюбленців. Вони, як ніхто інший, можуть швидко підняти настрій.

Перегляньте кілька кумедних фото чи відео, або краще подивіться маленький уривок із фільму “Секрет”.

У кінці скажу: Не засмучуйтесь через дрібниці та легко переживайте невдачі. Нехай вам посміхається вдача.

На десерт позитивне відео про двох співаків =)

— Постові —

Не знаете что такое экспирация доменов? Так это же проверка окончания срока делегирования доменов.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

щось я відстав… що таке фільм “Секрет”?

Так ти пишеш пости паралельно із тим як працюєш?)

Секрет – це фільм, в якому розказують про силу думки. Ти можеш отримати що забажаєш, просто цього потрібно дуже хотіти.

Так, я пишу пости і одночасно готую каву та чай. Трошки важкувато, але робота + хобі = задоволення!

=) Зрозуміло, забіжу колись до тебе на чай )))

Залишити коментар, або два до запису "Налаштовуємось на позитив"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette